Tviterapskats: Medaļas nepienākas nevienam

Cāļus skaita rudenī, bet medaļas – atgriežoties no olimpiskajām spēlēm. Ja nu ir nedēļa, kad neviens nav bijis labākajā formā un ticis pie zelta, sudraba vai kaut vai bronzas medaļām, tad tā ir šī.

Pašā nedēļas sākumā sociālajos tīklos vētījām, kādēļ Latvijas olimpieši no Rio atgriezušies bez medaļām.

Raksta Vitālijs, bet Normunds Bergs piedāvā savu versiju un tviterī raksta

Nav gan visi čivinātāji rūgumpodi un skābumķērnes. Ir arī ierosinājumi, kā ieraudzīt medaļu lādīti nevis tukšu, bet, teiksim tā, piepildītu ar īpašu saturu.

Jānis Šipkēvics piedāvā

Juris P rosina iet vēl tālāk un pamainīt nosacījumus:

Atliek tik pierunāt, lai nākamreiz ir ne tikai olimpiskās un paralimpiskās spēles, bet arī Papīra spēles, kurā administrācijai aizstāvēt valsts godu.

Bet kamēr funkcionāriem jāsamierinās ar sportistu pavadīšanu vien, mums bija jāsamierinās ar ārpolitikas aktualitātēm, kas atbalsojās mūsu dzīvē un, protams, sociālajos tīklos. Un tur arī nekādas zelta medaļas mums nespīd.

ASV viceprezidenta Baidena vizīte vispirms sociālajos tīklos šķita kā manna no debesīm, bet sauso atlikumu iezīmē Dzintars

Galva vizītes laikā noteikti sāpēja arī Latvijas ārpolitikas speciālistiem. zemkopības ministrs Dūklavs pēdējā laikā ārpolitikā valsē ar īstu ziloņa trauku veikalā grāciju. Te puspaklusam ticies ar Krievijas vicepremjeru, te medījis kopā ar ļaudīm, kam Lietuvā izvirzītas apsūdzības dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā. Beigās, pinoties skaidrojumos, kur īsti bijis, ar ko kopā, ko darījis un kas par to visu maksājis, ministrs paziņo, ka viņam apnicis atbildēt uz muļķīgiem jautājumiem.

Satraucas Tālis Linkaitis.

Bet situācija kopumā ir kā medusmaize tvitera zobgaļiem.

Ilze Jaunberga joko

Arī Elita Veidemane atcerās ministra nelokamo atbalstu suņu barības Dogo ražotājiem

Arī Uģis Rotbergs, cer ka ministrs atrisinās suņu barības problēmas un rosina:

Bez zelta medaļas, ja ne par izcilu reklāmu, tad vismaz par veselo saprātu palika arī "Narvessen". Uzņēmumam nez kādēļ likās, ka aicināt uz īpašo piedāvājumu ne tikai veģetāriešus, bet arī āriešus ir lieliska doma. Klāt foto ar karstmaizītēm, uz kurām  uzraksti „uzsildi mani”… 

Āriešu aicināšana brokastīs samulsina sociālo tīklu lietotājus. Galu galā – pēc otrā pasaules kara, kad āriešu rases pārākuma vārdā nogalināti tika miljoniem cilvēku, ideja par āriešu rasi un tās pārākumu ir ideja, ko aktīvi lieto neonacisti.

Lai nu kā, uzņēmums pēc tam atvainojas par neveiksmīgo vārdu izvēli. Par to viņiem ja ne medaļa, tad vismaz cienījams atzinības raksts.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti