Tviterapskats: Franču aktieris Depardjē apsēdies Putina krēslā un to saspiedis

Kur pazudis Putins – ir jautājums uz ko atbildes šonedēļ meklē tviterlietotāji. Baumas par augumā nelielā vadoņa nāvi izplatās strauji un nepieklājīgi jautri.

Krievijas prezidents jau 10 dienas nav redzēts, atcēlis vizītes un krieviski rakstošajā tvitertelpā strauji izplatās optimistiskas baumas par Putina nāvi. Šķiet pat Krievijā – Ingmāra Čaklā vārdiem sakot  ‏"Pazudušais prezidents" sabiedrību vairāk interesē ne kā "kas noticis?", bet vairāk kā "cerība, ka kaut kas ir noticis":

 


 

Asprātīgākie un mākslinieciski noskaņotie izveidojuši bildes, kur Putins redzams guļam blakus te Ļeņinam, te lāča mugurā, te iekombinēts Frensisa Forda Kopolas veidotās filmas Krusttēvs apbedīšanas ainās. Baumotie nāves iemesli, protams, ir ļoti dažādi, ticami un neticami, sākot ar visparastākajām veselības problēmām, piemēram,

Putins esot aizrijies ar Ukrainas kumosu, tas izrādījies pārāk liels,

līdz mazliet neticamākām –

mājas siera un vīna ballītē franču aktieris Depardjē aiz neuzmanības apsēdies Putina krēslā un to saspiedis.

Parādās arī informācija par iespējamu smadzeņu insultu. Šo versiju vēsturnieks Kaspars Zellis aicina neakceptēt ,jo "Atzīstot to, ka Putinam ir iespējams smadzeņu insults, mēs nevilšus atzīstam, ka viņam ir smadzenes! Neļaujaties naidnieka propagandai! :)"

 


 

Voldemārs Burģis cer, "ka par Putina nāvi oficiāli paziņos līdz pl.21.45, lai varu paspēt uz veikalu pēc šampanieša (diviem)".

 


 

Tikmēr citi tviterlietotāji aicina nesapriecāties par agru, tā Einārs Cilinskis saka, "Putins mēdz reizēm nomirt. Bet pēc tam ir vēl asinskārāks, kā iepriekš."

 


 

"Jo vairāk Internetā baumo par Putina nāvi, jo lielāka būs vilšanās, kad viņš parādīsies atkal. Un parādīsies nedēļas laikā," domā Ruslans Antropovs.

 


 

Bet Guntars Meluškāns spriež -  "Ziņas par Putina nāvi izraisa tik daudz prieka un labu joku, ka nupat jau būtu pavisam neglīti, ja viņš izrādītos dzīvs."

 


 

Tomēr, der visiem atcerēties, post-padomju Krievijā ir normāli Putinu neredzēt, galvenais ir tas, ka Putins redz tevi. Putina nebūšanas iemesls iespējams ir pavisam vienkārši izskaidrojams  – Londonā dzīvojošs turku politikas pētnieks Ziya Meral pieļauj,

pēc savas algas samazināšanas, Putins ir bijis spiests meklēt papilddarbu. Visticamāk atradis to kādā reklāmas zvanu centrā.

Bet galu galā, fakts ir vienkāršs - Putins jau 10 dienas nav rādījes sabiedrībā. Krievi sāk uztraukties. Rudolph Afanasyev personīgi, mūsu Bērziņu kopš Jaunā gada nav redzējis. Bet tas nevienu neuztrauc.

 


 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti