«Soči 2014» sociālajos tīklos: Šahs uz ledus

Diskusijas par kērlingu, interesantākie olimpieši Instagramā, pārsteigums Ullai un Elīzai, kā arī Andra Bērziņa azarts Soču spēļu sakarā.

„Ko es iesākšu, kad olimpiskās spēles beigsies? Tā vien šķiet, ka mana dzīve apstāsies, jo nepaiet ne diena bez tām.” Tā raksta Elīna tviterī. Ne diena nepaiet arī bez olimpiskā sociālo mediju apskata, un te nu tas ir.

Olimpisko spēļu sacensību ceturtā diena bijusi daudz mierīgāka Latvijas sociālo tīklu vidē, kā iepriekšējā, taču uztraukumam nav pamata – lasīt ko būs. Tā, piemēram, tviterlietotāju vidū daudzi izteikušies par kērlingu. Interese pamatota, jo, ja „Sportista talantu pamana parasti bērnībā - ātrāk skrien, augstāk lec, utml., tad, kā atklāj kērlingistus? Sakot "Es jau bērnībā ļoti labi bīdīju akmeņus"?”, prāto Nadīna. Daudzi no aktīvāka sporta faniem tviterī īsti neizprot šo spēli, taču, Ikars par to tikai paudis:

Daudzi no jaunākajiem skolas vecuma tvitera lietotājiem savos kontos ievieto bildes ar sevi un saviem klasesbiedriem, minot, ka olimpiskās spēles tiek skatītas gan uz skolas tāfelēm, sienām un pat sporta stundu laikā. Savukārt Laura ar saviem sekotājiem padalījusies ar linku uz rakstu, kurā apkopoti 19 olimpieši Sočos, kuriem vajadzētu un būtu ieteicams sekot Instagramā. 

Pavisam īsi atgādināšu, ka Instagram ir sociālais tīkls, kurā lietotāji dalās nevis ar tekstuālu informāciju, bet bildēm un īsiem video rullīšiem. Bildēm iespējams izmantot arī dažādus filtrus, uzlabot krāsas un citus parametrus, tādējādi  padarot tās interesantākas saviem sekotājiem. Sociālais tīkls pēdējā laikā izpelnījies milzīgu popularitāti un tas kļūst arvien populārāks arī Latvijā. Kā minēts Lauras saitē, ļoti daudz sportisti, kā piemēram snovbordisti Teilors Golds, Šons Vaits, Maksenss Perrots, ātrslidotājs Hevards Bekko u.c., lieto šo sociālo tīklu un dalās ar daudz un dažādām bildēm no olimpiskajām spēlēm. Arī daudzi no Latvijas esošie Sočos ir sastopami Instagramā un ik dienas dod ieskatu savā dzīvē tur. Gan ātrslidotājs Haralds Silovs, gan sociālo tīklu eksperts Arturs Mednis, žurnālists Armands Tripāns, hokejists Miks Indrašis un citi. Tāpēc, ja jūsu rīcībā ir viedtālrunis un vēl netiek izmantots Instagram, ir pēdējais  laiks sākt to darīt.

Savu startu ar pēdējiem braucieniem noslēgušas arī mūsu kamaniņu braucējas Ulla Zirne un Elīza Tīruma ierindojoties attiecīgi 18. un 12.vietā. Žurnālists Ingmars Jurisons vēl dažas stundas pirms mūsu dāmu starta tvītoja: „Elīza Tīruma šodien pēc finiša saņems violetu tulpju pušķi, savukārt Ulla Zirne - baltu. Viņas pašas gan to vēl nezina. Sūta fans!”. Vakara gaitā tviterī tika ievietota arī bilde ar mūsu skaistajām kamaniņu braucējām, priecājoties un rokās turot jau minētos pārsteigumu puķu pušķus”. Viņām veltīts arī Goldberga tvīts: „Lai arī kā tur nebūtu ar tām vācietēm, patiess prieks par Elīzu un Ullu :)”.

Vakara gaitā daudzi no tvitera lietotājiem apsprieda arī notiekošās snovborda sacensības rampā, minot gan daudzos kritienus, gan interesantos sportistu izpildītos priekšnesumus. Uzmanību pievērsa arī valsts prezidenta Andra Bērziņa intervija LTV olimpiskajā studijā.

Taču Sočos sākas aizraujošās hokeja sacensības. Turam īkšķi par mūsējiem, un ar jaunāko sociālajos tīklos būšu atpakaļ jau rīt!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti