Emocionālā trillerī pēcspēles sitienos Anglija aizsūta mājās Kolumbiju
Maskavā otrdien Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālā emocionālā spēlē tikās Kolumbijas un Anglijas futbola valstsvienības. Pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1, un tikai pēcspēles sitienos gados jaunā Anglijas izlase spēja būt pārāka un pēc 12 gadu pārtraukuma iekļūt ceturtdaļfinālā.
Zviedrijas futbolisti uzvar Šveici un tiek ceturtdaļfinālā
Sanktpēterburgā otrdien futbola kaislību pārpilni notikumi - Pasaules kausa izcīņas turnīra astotdaļfinālā tikās Šveices un Zviedrijas valstsvienības, un šajā duelī ar 1:0 pārāka izrādījās Zviedrijas valstsvienība, kas pārliecinoši iesoļoja ceturtdaļfinālā
Kristiāns Girvičs: «Sarkanie velni» spēlējas ar uguni, bet Anglija jau sapņo
Pasaules kauss futbolā turpina mūs priecēt ar īstām drāmām – vakar tikai caur adatas aci ceturtdaļfinālā iekļuva talantīgā Beļģijas izlase. Pārliecinošāk astotdaļfināla barjeru pārvarēja Brazīlija, bet šodien gaidām jaunus trillerus, kad pēdējos divos astotdaļfināla mačos Zviedrija tiksies ar Šveici, bet Kolumbija ar Angliju.
Aukstasinīgie beļģi atspēlē divus vārtus pret Japānu, ielaužas ceturtdaļfinālā
(papildināts)
Aukstasinīgie beļģi atspēlē divus vārtus pret Japānu, ielaužas ceturtdaļfinālā (papildināts)
Vēsu prātu nezaudējusī Beļģijas futbola izlase pirmdien Rostovā ar 3:2 uzveica Japānas valstsvienību un iekļuva Pasaules kausa ceturtdaļfinālā, lai gan 25 minūtes pirms beigu svilpes bija iedzinējos ar divu vārtu deficītu. Uzvaras vārtus mača kompensācijas laika beigās pēdējā uzbrukumā guva Nasers Čadli, nodrošinot beļģiem iespēju nākamajā spēlē tikties ar Brazīliju.
Neimars ieved Brazīlijas futbolistus Pasaules kausa ceturtdaļfinālā
Neimars ieved Brazīlijas futbolistus Pasaules kausa ceturtdaļfinālā (papildināts)
Cerības uz sesto pasaules čempionu titulu pirmdien saglabāja Brazīlijas futbola izlase, kas Samarā ar 2:0 uzvarēja Meksiku pirmajā izslēgšanas turnīra kārtā un nodrošināja dalību Pasaules kausa ceturtdaļfinālā. Uzvaras vārtus brazīliešiem otrā puslaika sākumā iesita Neimars, kurš bija iesaistīts otro vārtu guvumā.
Kristiāns Girvičs: Brazīlijai un Beļģijai laiks nest favorītu nastu
Pēc pagājušā Pasaules kausa finālistēm Vācijas un Argentīnas svētdien kārta atvadīties no čempionāta pienāca arī pasaules eksčempionei Spānijai, kas pēcspēles “pendeļu” sērijā zaudēja Krievijai. Pirmdien astotdaļfināla pārbaudījums gaida citus no paredzētajiem čempionu titula pretendentiem – vispirms Brazīlija sacentīsies ar Meksiku, bet vēlāk Beļģija tiksies ar Japānu.
Krievijas futbolisti uzvar pēcspēles sitienos un aizsūta Spāniju mājās
Svētdien Maskavā “Lužņiku” stadionā emocijas sita augstu vilni – Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfinālā tikās Spānijas un mājinieces Krievijas futbola izlases. Tikai pēcspēles sitienos šajā spraigajā cīņā varēja noskaidrot uzvarētāju, un tā izrādījās Krievija, bet titulētajai Spānijas izlasei nācās braukt mājās.
Kristiāns Girvičs: Futbola ballīte turpinās bez Mesi un Ronaldu
Pasaules kauss turpināsies bez abiem šā gadsimta labākajiem futbolistiem – astotdaļfinālā Lionela Mesi Argentīna aizraujošā trillerī ar 3:4 piekāpās Francijai, bet Krištianu Ronaldu Portugāle ar 1:2 zaudēja Urugvajai. Pēc izslēgšanas pirmo maču uguņošanas šodien gaidām futbola ballītes turpinājumu – turnīra rīkotāja Krievija tiksies ar vieno no čempionāta favorītēm Spāniju, bet grupu turnīrā ļoti pārliecinošā Horvātija mērosies spēkiem ar Dāniju.