Parīzē futbola huligāni sarīko nekārtības
Parīzē pēc Francijas futbola izlases uzvaras Pasaules kausa pusfinālā pār Beļģiju izcēlušās līdzjutēju sadursmes ar policiju. Lai savaldītu satrakojušos līdzjutējus, policijai nācies likt lietā dūmu granātas.
Vimbldonas turnīra organizatori atļaus skatīties futbolu mobilajās ierīcēs
Šogad divi nozīmīgi sporta notikumi – Pasaules kausa izcīņa futbolā un Vimbldonas tenisa turnīrs notiek vienlaikus. Tā kā Pasaules kausa pusfinālā spēlēs Anglija un spēle notiks tenisa turnīra laikā, tad prestižā tenisa turnīra organizatori ir mīkstinājuši noteikumus, ļaujot pusfināla spēli skatīties mobilajās ierīcēs, ziņo “The Times”.
Kristiāns Girvičs: Francijas un Beļģijas kaimiņu derbijs fināla vērtē
Pasaules kausā futbolā palikuši vairs tikai četri pretendenti uz sporta karaļa troni. Ceturtdaļfināla stadijā no cīņas par pasaules čempionu titulu izstājās visu laiku titulētākā valstsvienība Brazīlija, bet otrdien pirmajā pusfinālā tiksies divas čempionāta jaunās favorītes – kaimiņvalstis Francija un Beļģija.
Lielā futbola svētki strauji tuvojas noslēgumam
Pasaules kauss futbolā nonācis finiša taisnē – turnīrā palikušas četras labākās izlases, kuras savā starpā sadalīs medaļas. Futbola apskatnieki finālčetrinieku jokojot jau nosaukuši par mini Eiropas čempionātu, jo starp četrām labākajām valstsvienībām ir tikai Eiropas izlases – Francija, Beļģija, Anglija un Horvātija.
A grupa P
Urugvaja URU
9
Krievija RUS
6
Saūda Arābija KSA
3
Ēģipte EGY
0
B grupa P
SPĀNIJA ESP
5
Portugāle POR
5
Irāna IRN
4
Maroka MAR
1
C grupa P
Francija FRA
7
Dānija DEN
5
Peru PER
3
Austrālija AUS
1
D grupa P
Horvātija CRO
9
Argentīna ARG
4
Nigērija NGA
3
Islande ISL
1
E grupa P
Brazīlija BRA
7
Šveice SUI
5
Serbija SRB
3
Kostarika CRI
1
F grupa P
Zviedrija SWE
6
Meksika MEX
6
Koreja KOR
3
Vācija GER
3
G grupa P
Beļģija BEL
9
Anglija ENG
6
Tunisija TUN
3
Panama PAN
0
H grupa P
Kolumbija COL
6
Japāna JPN
4
Senegāla SEN
4
Polija POL
3