Piesardzīgā Francijas izlase triumfē sešu vārtu Pasaules kausa finālā
Piesardzīgā spēles taktika neliedza Francijas futbolistiem svētdien rezultatīvā finālā Maskavā ar 4:2 pārspēt titula mača debitantus horvātus un otro reizi vēsturē izcīnīt Pasaules kausu. Franči atkārtoja panākumu, ko līdz šim vienīgo reizi spēja sasniegt mājās pirms 20 gadiem. 
Kristiāns Girvičs: X stunda ir klāt – Francija vai Horvātija?
Svētdien jau laikus jāieņem vieta pie TV ekrāniem, lai no plkst. 18 vērotu četrgades galveno sporta maču – Pasaules kausa finālspēli futbolā. Pēc mēnesi ilga futbola maratona visu distanci līdz galam ir veikušas un čempionu titulu izspēlēs Francijas un Horvātijas valstsvienības.
Beļģijas futbolisti uzvar angļus, pirmoreiz iegūst trešo vietu Pasaules kausā
Priekšpēdējā spēlē Pasaules kausa finālturnīrā Beļģijas izlase sestdien Sanktpēterburgā ar 2:0 pārspēja Anglijas futbolistus un pirmo reizi valstsvienības vēsturē izcīnīja finālturnīrā 3.vietu. Pa vieniem vārtiem beļģi guva katrā puslaikā, sarūgtinot turnīra lielāko daļu labi aizvadījušo jauno Anglijas izlasi.
Pasaules kausa oficiālā orākula prognozes nemaldīgas nākotnes atklāsmes nesniedz
Pēc astoņkāja Paula fenomenālajiem panākumiem 2010.gada Pasaules kausa spēļu uzvarētāju noteikšanā dažādu dzīvu radību iesaistīšana futbola notikumu prognozēšanā kļuvusi par ierastu praksi, tomēr turnīrā Krievijā nevienam pareģim nav bijis pa spēkam atkārtot sava viedā priekšteča sekmes. Pasaules kausa oficiālais orākuls kurlais kaķis Ahils ir uzminējis četrus no septiņu spēļu iznākumiem.
A grupa P
Urugvaja URU
9
Krievija RUS
6
Saūda Arābija KSA
3
Ēģipte EGY
0
B grupa P
SPĀNIJA ESP
5
Portugāle POR
5
Irāna IRN
4
Maroka MAR
1
C grupa P
Francija FRA
7
Dānija DEN
5
Peru PER
3
Austrālija AUS
1
D grupa P
Horvātija CRO
9
Argentīna ARG
4
Nigērija NGA
3
Islande ISL
1
E grupa P
Brazīlija BRA
7
Šveice SUI
5
Serbija SRB
3
Kostarika CRI
1
F grupa P
Zviedrija SWE
6
Meksika MEX
6
Koreja KOR
3
Vācija GER
3
G grupa P
Beļģija BEL
9
Anglija ENG
6
Tunisija TUN
3
Panama PAN
0
H grupa P
Kolumbija COL
6
Japāna JPN
4
Senegāla SEN
4
Polija POL
3