Rīgas «Dinamo» garā pēcspēles metienu sērijā piekāpjas «Spartak» hokejistiem

Rīgas "Dinamo" garā pēcspēles metienu sērijā pirmdien ar 1:2 tomēr piekāpās Maskavas "Spartak" un pagarināja neveiksmju sēriju, liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija. Rīdzinieki zaudēja ceturtajā spēlē pēc kārtas.

Mājiniekiem vārtus "Arēnā Rīga" pamatlaikā guva Patriks Malens, otrajā trešdaļā atjaunojot neizšķirtu. Savukārt pēcspēles metienos viesiem uzvaru nodrošināja Vadims Berdņikovs.

"Dinamo" dominēja uzbrukumā spēles sākumā, taču iespēja atklāt rezultātu bija arī viesiem, kad Aleksandra Vasiļjeva mestā ripa trāpīja pa Jāņa Kalniņa sargāto vārtu stabiņu. Mājinieki tuvu vārtu guvumam bija priekšpēdējā minūtē pirms pārtraukuma, tomēr vārtsargs Ņikita Bespalovs tvēra Koltona Gilisa metienu no teicamas pozīcijas.

Ātri zaudētājos laukuma saimnieki nonāca otrā perioda sākumā - Artjoms Voroņins ar māņu kustību izslidoja vārtu priekšā un bezspēcīgs bija arī Kalniņš. Līdzīgā epizodē izdevās panākt izlīdzinājumu, kad aizsargs Malens no laukuma centra aizslidoja līdz vārtiem un trāpīja zem pārliktņa. Arī otrajā trešdaļā "Dinamo" vārtus glāba vārtu konstrukcija, jo pa pārliktni trāpīja Viktors Bobrovs.

Divreiz skaitlisko mazākumu mājinieki izturēja trešajā periodā, tiesa, arī pašiem vairākuma realizēšanā neveicās. Pamatlaika pēdējā minūtē "Spartak" vārti vairākkārt bija briesmās, tomēr izšķirošie notikumi risinājās pēcspēles metienos. Mājiniekiem vienīgais trāpīja Lauris Dārziņš, pagarinot metienu sēriju.

Līdz nedēļas beigām "Dinamo" būs vēl divas mājas spēles - trešdien pret Ņižņijnovgorodas "Torpedo" un piektdien pret HK "Soči". Ar 21 spēlē iekrātiem 12 punktiem un četrām uzvarām Latvijas klubs turnīra tabulā arvien ir pēdējā vietā.

KHL regulārajā čempionātā spēlē astoņu valstu 29 klubi no Krievijas, Latvijas, Baltkrievijas, Horvātijas, Kazahstānas, Ķīnas, Slovākijas un Somijas. Regulārajā čempionātā līdz 18.februārim katrai komandai jāaizvada pa 60 spēlēm. Ar katru pretinieku klubs spēlēs mājās un viesos, kā arī aizvadīs četras papildu cīņas ar divām savas divīzijas komandām. "Dinamo" vairāk spēļu būs ar Helsinku "Jokerit" un Minskas "Dinamo". KHL Gagarina kausa ieguvēji kļūs zināmi ne vēlāk kā 20.aprīlī.