Anglijas un Slovākijas izlases pirmdien Sentetjēnā Eiropas futbola čempionāta finālturnīra grupas pēdējās kārtas spēlē vārtus neguva un cīņu noslēdza neizšķirti 0:0. Angļi ieņēma otro vietu B grupā un spēlēs astotdaļfinālā, savukārt Slovākijas valstsvienība grupā finišēja trešajā pozīcijā un arī saglabā izredzes piedalīties izslēgšanas spēlēs.

Pirmo vietu grupā ieguva Velsas izlase, kas pirmdien Tulūzā ar 3:0 uzvarēja Krieviju, kam turnīrs līdz ar to beidzās.

Angļi spēles sākumā izveidoja vairākas labas epizodes uzbrukumā.

Džeimijs Vordijs 5.minūtē no gaisa pielaboja Nataniela Klaina sitienu

Vēl četras minūtes vēlāk slovāki vārtu priekšā nobloķēja Daniela Staridža sitienu.

Slovāki atbildēja ar uzbrukumu 14.minūtē, tomēr Mareka Hamšīka sitiens pēc māņu kustībām bija neprecīzs.

Vordijs pret vārtiem izrāvās 17.minūtē, bet droši nospēlēja slovāku vārtsargs Matušs Kozāčiks.

Asiņainu savainojumu 19.minūtē Slovākijas izlasē guva Peters Pekarīks, kam pārsita degunu.

Puslaika vidū vēlreiz savas prasmes apliecināja Kozāčiks, atvairot augstu lidojušo bumbu.

Kozāčiks glāba arī pēc Adama Lalanas spēcīga sitiena, atvairot bumbu.

Slovākiem gandrīz izdevās pārsteigt pretiniekus 53.minūtē, tomēr Roberts Maks īsti nesavaldīja bumbu.

Prettriecienā slovāku soda laukumā ielauzās Klains, kura centienus neitralizēja vārtsargs.

Slovākijas izlase 55.minūtē uzbrukumu noslēdza ar Vladimira Veisa sitienu, ko pārliecinoši tvēra Anglijas vārtu vīrs Džo Hārts.

Uz maiņu laukumā uznākušais Dele Alli 61.minūtē sita no tuvas distances, bet aizsargs teicami nospēlēja uz vārtu līnijas.

Eriks Dīrs 67.minūtē bīstami iespēlēja bumbu soda laukumā, kur viņa partneri līdz tai neaizsniedzās.

Līdz bumbai soda laukumā neaizsniedzās arī Staridžs 73.minūtē.

Pāris minūtes vēlāk tika bloķēts angļiem otrajā puslaikā uz maiņu uznākušā Veina Rūnija sitiens.

Jau pamazām tuvojoties spēles beigām, tika nobloķēts arī Alli sitiens.

Slovāki veiksmīgi tika galā ar pretinieku sitieniem no tālas distances.