Kas notiek sporta politikā, finansēs un Latvijas Olimpiskajā komitejā?

Anda Čakša, Juris Zīvarts, Jānis Buks, Raimonds Lazdiņš, Aivars Platonovs, Artūrs Liepa, Dainis Caune, Raimonds Rudzāts

Jānis Domburs 17.aprīlis, trešdiena 21:15
VIDEO. «Kas notiek ar Latvijas drošības apdraudējumiem, stiprināšanu un sabiedrības informētību?»
VIDEO. «Kas notiek ar Latvijas drošības apdraudējumiem, stiprināšanu un sabiedrības informētību?»
Diskusijā "Kas notiek ar Latvijas drošības apdraudējumiem, stiprināšanu un sabiedrības informētību?" piedalās Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Atis Švinka ("Progresīvie"), Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja biedrs Jānis Dombrava (Nacionālā apvienība), Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, Latvijas Ārpolitikas institūta direktora vietnieks Mārtiņš Vargulis, Latvijas Universitātes profesore Aija Zobena, kā arī "Twitter konvoja" vadītājs Reinis Pozņaks (Eiropas Parlamenta vēlēšanās kandidēs no "Apvienotā saraksta").
Kukuļošanas lietā par lidostas zemēm līdz ar Vaivodu otrais iesaistītais – darījumā ar Lietuvas inve...
Kukuļošanas lietā par lidostas zemēm līdz ar Vaivodu otrais iesaistītais – darījumā ar Lietuvas investoru iesaistītais Pāvels Tomiļins
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) ierosinātajā kriminālprocesā par kukuļošanu saistībā ar zemju privatizāciju pie lidostas "Rīga" līdzās bijušajam Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departamenta vadītājam Jānim Vaivodam otrā persona, kam ir tiesības uz aizstāvību, ir uzņēmējs, kādreizējais Rīgas mēra Nila Ušakova palīgs Pāvels Tomiļins – to raidījumam "Kas notiek Latvijā?" apstiprināja divi nesaistīti avoti. KNAB šo informāciju "nevar ne apstiprināt, ne noliegt", bet lietuviešu investori, kuri pirka šos īpašumus, apliecina – ar Tomiļina firmu viņiem ir līgums tieši saistībā ar zemi pie lidostas.
«Zellis ar iesauku Kasieris», piegružots purvs, «nolaiž podā»: iztirzā kukuļošanu un privatizāciju l...
«Zellis ar iesauku Kasieris», piegružots purvs, «nolaiž podā»: iztirzā kukuļošanu un privatizāciju lidostas zemju lietā
Pēc ģenerālprokurora prasības Rīgas dome šonedēļ nolēma atcelt 22 starptautiskās lidostas "Rīga" tuvumā esošu zemes gabalu privatizāciju. Taču arvien nav skaidrs, kā tieši teju 40 hektārus lielā platība tiks izmantota lidostas tālākai attīstībai un kā risināt attiecības ar lietuviešu investoriem, kuriem piederošā kompānija šo zemi bija iegādājusies. Tāpat vēl tiks vērtēta amatpersonu atbildība par zaudējumiem, ko galvaspilsētas pašvaldībai radīs notikušais.
«Būs zaudējumi pašvaldībai»: prokurors atklāj – notiek pārbaude par amatpersonu atbildību zemju priv...
«Būs zaudējumi pašvaldībai»: prokurors atklāj – notiek pārbaude par amatpersonu atbildību zemju privatizācijā pie lidostas
Tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā nonākusi zeme pie lidostas, ko pirms pāris gadiem Rīgas pašvaldība par 5,7 miljoniem eiro pārdeva Lietuvas investoram piederošam uzņēmumam.  Šonedēļ Rīgas dome pulcējās uz sēdi, nolemjot atjaunot pašvaldības īpašuma tiesības uz šiem kopumā 22 zemesgabaliem, kas atrodas līdzās starptautiskajai lidostai "Rīga". Par privatizācijas atcelšanu rātē lēma pēc Ģenerālprokuratūras prasības. Prokurors Armīns Reinis raidījumā "Kas notiek Latvijā?" trešdien, 6.martā, sacīja, ka pārbaudes par amatpersonu atbildību šajā lietā vēl notiek.
Kas noticis ar skandalozo zemes privatizāciju pie lidostas un ģenerālprokurora prasību to atcelt? Ra...
Kas noticis ar skandalozo zemes privatizāciju pie lidostas un ģenerālprokurora prasību to atcelt? Raidieraksts
6. marta raidījumā "Kas noticis ar skandalozo zemes privatizāciju pie lidostas un ģenerālprokurora prasību to atcelt?" piedalās Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis ("Jaunā Vienotība"), partijas "Progresīvie" Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs Mārtiņš Kossovičs, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Vladimirs Ozoliņš, satiksmes ministra Kaspara Briškena ("Progresīvie") padomnieks Jānis Meirāns, Ģenerālprokuratūras Personu un valsts tiesību aizsardzības koordinācijas nodaļas prokurors Armīns Reinis, bijušais Rīgas domes priekšsēdētājs, domes deputāts Mārtiņš Staķis ("Progresīvie"), kā arī bijušais satiksmes ministrs Tālis Linkaits ("Konservatīvie").
VIDEO. Kas noticis ar skandalozo zemes privatizāciju pie lidostas un ģenerālprokurora prasību to atc...
VIDEO. Kas noticis ar skandalozo zemes privatizāciju pie lidostas un ģenerālprokurora prasību to atcelt?
6. marta raidījumā "Kas noticis ar skandalozo zemes privatizāciju pie lidostas un ģenerālprokurora prasību to atcelt?" piedalās Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis ("Jaunā Vienotība"), partijas "Progresīvie" Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs Mārtiņš Kossovičs, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Vladimirs Ozoliņš, satiksmes ministra Kaspara Briškena ("Progresīvie") padomnieks Jānis Meirāns, Ģenerālprokuratūras Personu un valsts tiesību aizsardzības koordinācijas nodaļas prokurors Armīns Reinis, bijušais Rīgas domes priekšsēdētājs, domes deputāts Mārtiņš Staķis ("Progresīvie"), kā arī bijušais satiksmes ministrs Tālis Linkaits (Jaunā konservatīvā partija). 
Minhauzens, «privātā doļa», deviņas grāmatvedības un «nejūtos vientuļš»: diskusija par krīzi Rēzeknē
Minhauzens, «privātā doļa», deviņas grāmatvedības un «nejūtos vientuļš»: diskusija par krīzi Rēzeknē
Valdību veidojošo partiju koalīcija nolēmusi, ka par pašvaldību lietām atbildīgā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sāks darbu pie likumprojekta par Rēzeknes valstspilsētas domes atlaišanu. Finanšu grūtībās nonākusī pilsēta, kuras mērs Aleksandrs Bartaševičs amatu jau zaudējis, noteiktajā termiņā nepieņēma bezdeficīta budžetu. 28. februāra raidījumā "Kas notiek ar Rēzeknes domes atlaišanu, ārkārtas vēlēšanām un pašvaldību finanšu uzraudzību?"  tā dalībnieki diskutēja par finansiālo grūtību iemesliem, piemēram, Rēzeknē sāktajiem vērienīgajiem būvniecības projektiem, un ceļiem, kādus iet, kad dome būs atlaista.
Izsmelti kompromisi vai «politiskās vides rekultivācija»: Rīgas politiķu un Rēzeknes eksmēra strīdi...
Izsmelti kompromisi vai «politiskās vides rekultivācija»: Rīgas politiķu un Rēzeknes eksmēra strīdi par domes atlaišanu
"Mans personīgais viedoklis ir, ka Rēzeknes dome savu spēju strādāt ir izsmēlusi un ir atlaižama," trešdien raidījumā "Kas notiek Latvijā?" pauda vides un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība"), norādot, ka viņas vadītā ministrija šobrīd strādā pie likumprojekta par Rēzeknes valstspilsētas domes atlaišanu. Darbu plānots pabeigt pusotras līdz divu nedēļu laikā. Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldību komisijas priekšsēdētājs Oļegs Burovs diskusijā uzsvēra, ka pēc 21. februāra, kad dome nespēja pieņemt 2024. gada budžetu, sarunu un kompromisu iespējas ir izsmeltas.
Kas notiek ar Rēzeknes domes atlaišanu, ārkārtas vēlēšanām un pašvaldību finanšu uzraudzību? Raidier...
Kas notiek ar Rēzeknes domes atlaišanu, ārkārtas vēlēšanām un pašvaldību finanšu uzraudzību? Raidieraksts
28. februāra diskusijā "Kas notiek ar Rēzeknes domes atlaišanu, ārkārtas vēlēšanām un pašvaldību finanšu uzraudzību?" piedalās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība" (JV)), Finanšu ministrijas parlamentārā sekretāre, Pašvaldību finanšu stabilizācijas pieteikumu izskatīšanas un finanšu stabilizācijas projektu saskaņošanas pastāvīgās komisijas priekšsēdētāja Karīna Ploka (JV), bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks ("Apvienotais saraksts"), Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Valsts kontroles padomes locekle Ilze Bādere, Rēzeknes valstspilsētas domes deputāts, bijušais pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs un opozīcijā esošās partijas "Stabilitātei!" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Aleksejs Rosļikovs.