Latvijā
Policija lūdz apsūdzēt vīrieti par dzimumnoziegumiem pret 5 pusaudžiem
Valsts policija nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu par dzimumnoziegumiem pret pieciem pusaudžiem – pavešanu netiklībā, pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās un iesaistīšanu pornogrāfiska rakstura materiāla izgatavošanā. Izmeklēšanā iegūtā informācija liecina, ka ar šo noziegumu, iespējams, saistīts kāds vīrietis, kurš cietušos uzrunājis interneta vidē, informēja policija.
Lielajā Dienvidkurzemes novadā šis gads solās būt izaicinājumu pilns
Izaicinājumu pilns šis gads solās būt lielākajam Latvijā izveidotajam Dienvidkurzemes novadam. Piecas pilsētas palikušas bez klātesošas pilsētas domes un deputātiem, taču tajās darbu uzsākuši vietējie pārvaldnieki. Viens no uzdevumiem būs pārskatīt arī esošo izglītības iestāžu darbību, kā arī stiprināt varēšanu Grobiņā esošajai pašvaldības vadībai pārvaldīt novadu no Lietuvas pierobežai līdz pat Pāvilostai piekrastes vidienē.
SAB direktora amata kandidāts: Apdraudējums ir regulārs un konstants
Iespējamais apdraudējums Latvijas valsts drošībai, ar ko ikdienā strādā Satversmes aizsardzības birojs (SAB), ir regulārs un konstants, intervijā Latvijas Radio skaidroja ilggadējais SAB darbinieks Egils Zviedris, kurš tiek virzīts šīs iestādes direktora amatam.
2021. gadā Latvijā miruši par 5000 vairāk cilvēku nekā iepriekšējā gadā
Covid-19 pandēmijas otrais gads Latvijā izrādījies daudz nāvējošāks nekā pirmais, kopējais gada laikā mirušo Latvijas iedzīvotāju skaits pagājušogad palielinājies par vairāk nekā 5000. Pirms pandēmijas Latvijā mirušo skaits pēdējos gados nepārsniedza 29 000 cilvēku gadā, bet pagājušogad tas audzis par aptuveni 18% un pārsniedzis 34 000 robežu.
Kovida pandēmija iedvesmo palīdzēt, nevis atbaida. Talsos darbojas Jauno mediķu skola
20 jaunieši no Talsiem, Rojas un Dundagas šajā mācību gadā kļuvuši par pirmajiem Jauno mediķu skolas audzēkņiem. Lai gan ārstiem šķiet, ka kovida pandēmija, kas parāda ārstu lielo noslodzi, fizisko un emocionālo pārgurumu, varbūt nobaidīs topošos speciālistus un viņi izvēlēsies citu profesiju, bet izskatās gluži otrādi – Covid-19 krīze vēl vairāk motivē jauniešus cilvēkiem palīdzēt. 
Mežos izliktās aizliegtās kājķeramās lamatās nereti iekļūst mājdzīvnieki
Kājķeramās lamatas Latvijā medībās lietot ir aizliegts, taču nelegāli tās joprojām tiek lietotas. Nelaimes gadījums Jēkabpils novadā liecina, ka ciest no tām nereti nākas suņiem. Valsts meža dienests (VMD) gadā atrod līdz piecām cilpām vai kājķeramajām lamatām, taču iespējams, ka dabā to ir daudz vairāk.
Latvijā šosezon hospitalizēti divi gripas slimnieki; aicina neatlikt poti
Latvijā no gripas monitoringa sākuma pagājušā gada beigās reģistrēti kopumā 18 klīniskie gripas gadījumi Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Jūrmalā un Rēzeknē un astoņi laboratoriski apstiprināti A tipa gripas gadījumi, tai skaitā – divi hospitalizēti pacienti ar laboratoriski apstiprinātu gripu, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt