Latvijā
Uzņēmējs Kurzemē izglītojošos nolūkos rosina visas padomju laika liecības glabāt vienuviet
Kāds Latvijas uzņēmējs savos īpašumos Kuldīgā un Īvandes pagastā izveidojis gan padomju laika liecību krātuvi “Cits laiks”, gan Ļeņina pieminekļu parku. Viņš uzskata, ka visi “bijušā režīma rēgi jāsavāc vienkopus”, lai sabiedrību varētu izglītot par padomju okupācijas laiku. Vai šo parku varētu papildināt arī ar citiem pieminekļiem, notiek diskusijas. 
Lucavsalā plāno izbūvēt jaunas ielas 1,3 km garumā
Rīgas pašvaldība šovasar plāno sākt pagarinājuma izbūvi Laivu ielai un jaunas ielas būvniecību Lucavsalā, lai to padarītu ērtāku iedzīvotājiem. Ielu izbūve varētu izmaksāt 2,4 miljonus eiro, informēja Rīgas dome.
Kariņš: Gandrīz visa Latvijas pabalstu sistēma – nemērķēta
Gandrīz visa Latvijas pabalstu un palīdzības sistēma iedzīvotājiem ir nemērķēta, kas ir ārkārtīgi neefektīvi. Turklāt pārejai uz mērķētu atbalstu pretī stīvējas pati sistēma, kā arī trūkst atbalsta koalīcijā, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” sacīja premjers Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).
Puika kriminālstāstā. Kurš traumēja bērnu – pedofilu tīkls vai viņu adoptējusī mamma?
Pērnā rudens sākumā kāda sabiedrībā zināma dāma Marija (vārds mainīts) Latvijas Radio raidījumam "Atvērtie faili" uzticēja briesmīgu stāstu – viņas adoptētais bērns, tobrīd desmitgadīgs puika, atzinies, ka agrāk audžuģimenē ticis seksuāli izmantots. Viņa pauda aizdomas, ka bērns kļuvis par kāda pedofilu tīkla upuri, bet likumsargi vilcinājās lietu izmeklēt, tāpēc viņa vēlējās iesaistīt žurnālistus. Ir pagājuši deviņi mēneši, kopš Latvijas Radio seko šai lietai, secinot, ka kriminālprocess patiesi ir iestrēdzis; neviens pie atbildības nav saukts. Taču šajā laikā pieredzēts negaidīts pavērsiens – Marijas centieni bērnu atdot bioloģiskajai mātei, kā arī pretrunas sievietes apgalvojumos par bērna uzvedību.
Kovida ierobežojumu pretinieku «VisLatvijas vidusskolas» programmas ir licencētas, bet skola vēl nav akreditēta
Aizvadītajā vasarā, kritizējot mācību procesa organizēšanu skolās Covid-19 pandēmijas laikā, grupa aktīvistu solīja dibināt atsevišķu tālmācības skolu, paredzot mācības tajā nemainīgi attālinātā režīmā ar mērķi neradīt stresu par neplānotām un biežām izmaiņām. Nu skolai tuvojas pirmā mācību gada noslēgums. Divās licencētās mācību programmās mācās vairāk nekā 600 bērnu. Skola gan vēl nav akreditēta, tāpēc audzēkņi nevar saņemt izglītību apliecinošu dokumentu.
Ukraiņu aktīviste Valmieras novadā koordinē palīdzības sniegšanu starp citu valstu vietvarām un Ukrainu
„Vietējās pašvaldības var stiprināt mieru pasaulē” – iniciatīvu ar šādu aicinājumu aizsākusi Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas izpilddirektore Oksana Kiriļuka. Šobrīd viņa ar meitām mājvietu ir radusi Valmierā, bet par savu uzdevumu viņa uzskata veidot ciešāku sadarbību ar Latvijas, Igaunijas un arī citu valstu pašvaldībām, lai koordinētu palīdzības sniegšanu Ukrainai tā, lai šī palīdzība tik tiešām būtu tas, kas konkrētajai Ukrainas pilsētai ir nepieciešams. 
Bezmaksas koncerts vai politiskā aģitācija? Zem KNAB lupas – koncertturneja «Gaisma krīt»
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pievērsis uzmanību bezmaksas koncertu turnejai "Gaisma krīt". Ir sākta pārbaude, vai 50 Latvijas vietās plānotie bezmaksas koncerti ir aģitācija par tautas nobalsošanu vai priekšvēlēšanu aģitācija. Šonedēļ turnejas otrais koncerts aizritēja Jēkabpilī. Tur sastaptie klausītāji atzina, ka trūkst skaidrības, uz ko sabraukušie mūziķi un politiķi īsti aicina.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt