Latvijā
Skolām un ēdinātājiem satraukums par skolēnu pusdienām rudenī
Dažus produktus jau tagad vairs nevar atļauties, un skolās ēdienkarte kļūst vienveidīgāka. Cenām turpinot augt, ar bažām tiek gaidīts rudens. Vai jaunajā mācību gadā varēs izpildīt pat minimumu, gatavojot pusdienas skolēniem? Skolu ēdinātāji jau agrāk norādījuši, ka valstī noteiktā pusdienu dotācija 1,42 eiro 1.–4.klašu skolēniem nav pietiekama.
Saeima atceļ juridiskos šķēršļus Uzvaras parka pieminekļa nojaukšanai (papildināts)
Saeima sēdē ceturtdien, 12. maijā, divos lasījumos atbalstīja steidzami virzītos likuma grozījumus, ar kuriem tiks atcelti juridiskie šķēršļi iespējamai Uzvaras parkā esošā padomju pieminekļa nojaukšanai. Vispirms likuma grozījumi atzīti par steidzamiem un atbalstīti pirmajā lasījumā, un pēc pusstundas pārtraukuma parlaments tos atbalstīja arī galīgajā lasījumā.
Policijai uzdots īstenot «nulles toleranci» pret jebkādām kara vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm
Policijai, tai skaitā Speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm, un pirmais tests būs jau piektdien, kad jātiek galā ar aicinājumiem uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā, sociālajā tīklā "Twitter" ceturtdien norādījusi iekšlietu ministre Marija Golubeva (“Attīstībai/Par!”). To Latvijas Radio raidījumā „Krustpunktā” apliecināja arī Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks. 
Profesionālās izglītības biedrība: Pandēmijas laikā ar praktisko iemaņu apguvi tehnikumos sekmējies labi
Pandēmijas laikā ar praktisko iemaņu apguvi tehnikumos ir sekmējies labi, to pierāda pagājušā gada kvalifikācijas eksāmenu rezultāti, tā Latvijas Radio norādīja Profesionālās izglītības biedrības valdes priekšsēdētājs Agris Ruperts. Skolas bijušas radošas un pat organizējušas praktiskās apmācības skolēnu mājās, piemēram, pavāriem vedot pārtiku un pēc tam rezultātu nofilmējot videomateriālā. 
Eksperti: Šogad pie pieminekļa Uzvaras parkā bija daudz mazāk ļaužu; ne visi ir Kremļa slavinātāji
Kā attiekties pret to sabiedrības daļu, kuri šogad gāja pie pieminekļa Uzvaras parkā? LTV uzrunātie eksperti uzsver – svarīgi novērtēt, ka šogad pie pieminekļa aizgāja salīdzinoši daudz mazāk ļaužu, nekā tas bija agrākajos gados. Turklāt arī starp tiem, kuri nolika ziedus, ne visus var uzskatīt par Krievijas sāktā kara, Kremļa politikas vai Latvijas okupācijas slavinātājiem.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt