Latvijā
TV3 sieviešu un bērnu kanālus vēl kādu laiku nāksies pagaidīt
Ar plānoto Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) pārveidi par sieviešu mērķauditorijai domāto “TV3 Life” varētu neiet tik gludi kā “All Media Baltics” vadība iecerējusi. Esošais regulējums kanāla formāta maiņu nepieļauj, bet, lai iegūtu jaunu apraides atļauju, varētu būt nepieciešami pat četri mēneši. Vienlaikus Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) saistībā ar iecerētajām pārmaiņām vērsusies Konkurences padomē, un līdz tās atzinuma saņemšanai lēmumu par jaunu apraides atļauju izsniegšanu neplāno pieņemt.
Piespriež septiņus gadus cietumā par smagas avārijas izraisīšanu
Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa kādam vīrietim piespriedusi septiņus gadus un desmit mēnešus cietumā par smagas avārijas izraisīšanu, vadot auto bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un atrodoties alkohola ietekmē, informēja prokuratūrā. Avārijā bojā gāja pasažieris.
Eksperte: Diasporas likumam ir risks palikt kā čaulai un nesasniegt cilvēkus
Lai gan jaunais Diasporas likums kalpo simboliskā ziņā un palīdz valsts institūcijām, bez vairāku risinājumu iedzīvināšanas tam ir risks palikt tikai kā čaulai un nesasniegt iedzīvotājus, kuri aizbraukuši uz ārvalstīm, intervijā Latvijas Radio norādīja Eiropas Latviešu asociācijas prezidija priekšsēde, Valsts prezidenta padomniece modernas valsts un ilgtspējības jautājumos Elīna Pinto.
Ārvalstniekiem par Latviju joprojām ir ļoti dažādas versijas; vienota tēla nav
Ārvalstniekiem ir ļoti dažādas versijas par to, kas ir Latvija, jo kopīga vienota tēla joprojām nav. To gan neesot tik vienkārši izveidot, jo par to atbildīgas vairākas institūcijas. Ārzemnieki visbiežāk Latvijas tēlu sasaista ar savām interesēm. Piemēram, sporta entuziasti zina, ka pie mums ir labi basketbolisti kā Kristaps Porziņģis. Latvijas Institūtā uzskata, ka nav vajadzības visām cilvēku grupām uzspiest savu vienotu tēlu.
Politologs: Budžeta pieņemšanas procesā redzam Latvijas politikā ieilgušās kaites
Nākamā gada budžeta pieņemšanas process liecina par dažu vecu Saeimas un valdības kļūdu atkārtošanos. Budžetā ir daudz labu lietu, taču vairāki lēmumi vai to atlikšana nav izprotami, uzskata Latvijas Radio aptaujātie eksperti. Vienlaikus, iespējams, jau nākamnedēļ izskanēs veselības ministrei Ilzei Vinķelei ("Attīstībai/Par") demisijas pieprasījums. 
Šuplinska rosina augstskolā budžeta vietās uzņemt tikai skolēnus ar atzīmēm virs 7
Izglītības ministre Ilga Šuplinska (Jaunā konservatīvā partija) rosina no nākamā mācību gada paaugstināt uzņemšanas prasības augstskolās, nosakot, ka par valsts naudu studēt drīkstēs vien tie, kuriem vidējā atzīme būs vismaz 7 balles, kā arī nebūs nevienas nesekmīgās atzīmes. Studenti bažījas, ka tas augstāko izglītību padarīs nepieejamu.
Jelgavas skolēni pirms valsts svētkiem iestudē uzvedumu par laikmetu un varonību
Gaidot Latvijas valsts 101. dzimšanas dienu, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas audzēkņi iestudējuši uzvedumu “Laikmets un varonība Latvijas tautas vēstures stāstā”. Saturu gandrīz stundu garajai izrādei skolēni kopā ar režisori veidojuši paši, pētot gan vēstures grāmatas, gan dienasgrāmatas un romānus.     
Daugavpilī jaunie tramvaji vēl aizvien nekursē
Uzņēmums “Daugavpils satiksme” ir saņēmis septiņus no astoņiem jaunajiem zemās grīdas tramvaju vagoniem no lietuviešu kompānijas, kas pērn ar uzņēmumu noslēdza gandrīz 5 miljonu vērtu līgumu par tramvaju piegādi. Piegādes termiņš beidzās šā gada jūlijā, taču pēdējais vagons joprojām nav saņemts. Krievijā ražotie tramvaji pilsētas ielās pagaidām nekursē.       
Kā izskatīsies izgaismotais Brīvības piemineklis?
Seši gari masti ar prožektoriem, kas no visām pusēm izgaismos Brīvības pieminekli, taču būs nemanāmi apkārtējā vidē un nespīdēs acīs garāmgājējiem. Tāda ir arhitekta un gaismas mākslinieku iecere sarežģītajam mūsu brīvības simbola izgaismošanas projektam. 
Jaunākie
Interesanti