Autobusos pasažieru par trešdaļu mazāk nekā pērn; bez atbalsta būs pārvadātāju bankroti
Lai gan ārkārtējā situācija ir beigusies, Autotransporta direkcija nesteidzas ar reisu atjaunošanu reģionālās nozīmes maršrutos, kur to skaits tika būtiski samazināts. Direkcija norāda, ka pasažieri straujāk atgriežas vilcienos, kamēr autobusi patlaban pārvadā pat par trešdaļu mazāk cilvēku nekā pirms gada. Vasara arī tradicionāli ir laiks, kad braucēju ir mazāk. Savukārt pasažieru pārvadātāji cer uz valdības palīdzību nākamotrdien paredzētajā sēdē, citādi brīdinot par bankrotu sākumu jau augustā.
Covid-19 dēļ vēlreiz slēdz Melburnu
Jaunu Covid-19 saslimšanas gadījumu dēļ pakāpeniski atkal tiek noslēgta arī Austrālijas lielākās pilsētas Melburnas ikdiena. Pieciem miljoniem pilsētas iedzīvotāju sešas nedēļas būs liegts pamest mājas bez iemesla.
Par svētku norisi Aglonā pašlaik valda neziņa
Pēc mēneša desmitiem tūkstoši cilvēku dosies uz Aglonu, jo tur notiks ikgadējie Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki. Taču šobrīd ne valdība, ne pašvaldība, ne arī baznīca nezina, kā rīkoties, lai ievērotu visus ierobežojumus cīņai ar Covid-19 . Šobrīd noris sarunas, kurās iesaistīsies arī epidemiologi.     
Japānā izvērtēs ceļošanas nosacījumus Tokijas olimpisko spēļu dalībniekiem
Japānā izskata iespējas atvieglot ieceļošanas nosacījumus Tokijas olimpisko un paralimpisko spēļu dalībniekiem no pandēmijas vairāk skartām valstīm, tajā pašā laikā par iespējamu uzskata arī risinājumu, kas liktu sportistiem un citām iesaistītajām personām pirms ierašanās veikt Covid-19 analīzes, vēstīja ziņu aģentūra "Kyodo News".