Bijušais basketbolists Vilde: Dalasā slēgts gandrīz viss, izņemot pārtikas veikalus un degvielas uzpildes stacijas
Bijušais basketbolists, leģendārā volejbolista Raimonda Vildes dēls, uzņēmējs Ričmonds Vilde dzīvo un strādā Dalasā, Teksasas šatā Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņš nosoda cilvēkus, kuri neievēro ierobežojumus, skrien parkā, neievērojot distanci, un pastaigājas bez īpaša iemesla. Šī iemesla dēļ pagājušajā nedēļas laikā saslimušo cilvēku skaits ar koronavīrusu Covid-19 palielinājies par 700.
Nīderlandē zied tulpes – ziedu parka vārti slēgti Covid-19 dēļ
Nīderlandes ziedu tirgus ir atpazīstams visā pasaulē. Ik gadu Keukenhofas ziedu parkā ierodas vairāk nekā miljons tūristu, lai baudītu krāšņo ziedu - sevišķi tulpju - skaistumu. Diemžēl šogad vīrusa uzliesmojuma dēļ arī šis pavasara prieks ies secen.     
Nodarbinātības aģentūra: Covid-19 ietekmi uz bezdarbu redzēsim aprīļa vidū
Covid-19  dēļ izsludinātās ārkārtas situācijas ietekmi uz bezdarba līmenī Latvijā varēs redzēt aprīļa vidū, kad vairāki uzņēmumi atlaidīs darbiniekus saskaņā ar kolektīvās atlaišanas regulējumu, taču darba tirgus mainās un vairākām nozarēm tagad tieši trūkst darbinieku, Latvijas Radio pastāstīja Nodarbinātības valsts aģentūra direktore Evita Simsone.
Pandēmija gremdē pensiju uzkrājumus, finanšu eksperti iesaka nestrēbt karstu
Covid-19 pandēmijas izplatība pasaulē pēdējās nedēļās ievērojami ietekmējusi arī finanšu tirgu – sāka kristies akciju un obligāciju cenas, līdz ar to lejupslīdi piedzīvoja arī pensiju uzkrājumi. Zem sitiena pakļuva gan aktīvo, gan konservatīvo pensiju uzkrājumu plāni. Latvijas Radio uzrunātie eksperti atzīst, ka situācija nav dramatiska un ir nepieciešams saglabāt vēsu prātu - patlaban straujas kustības attiecībā uz pensiju plānu maiņu izdarīt nav vēlams.