Sports / Skeletons
Dainis Dukurs: Tomass ir pelnījis daļu no Martina medaļas
Dainis Dukurs: Tomass ir pelnījis daļu no Martina medaļas
Rīgā atgriezušies Latvijas skeletona meistari – seškārtējais pasaules čempions Martins Dukurs un viņa brālis Tomass Dukurs, kuram tikai nedaudz pietrūka līdz bronzas medaļai pasaules čempionātā. Viņu tēvs un treneris Dainis Dukurs noaudzējis tik kuplu baltu bārdu, ka, kā pats smej, viņu jau saucot par Santu vai Santaklausu – vismaz mazbērniem būs prieks.
Martins Dukurs iegūst bronzu Pasaules kausa posmā Kalgari
(papildināts)
Martins Dukurs iegūst bronzu Pasaules kausa posmā Kalgari (papildināts)
Skeletonists Martins Dukurs piektdien Kalgari trasē Kanādā ieguva 3.vietu Pasaules kausa sezonā priekšpēdējās sacensībās, kur uzreiz aiz pjedestāla ierindojās viņa vecākais brālis Tomass Dukurs. Martins Dukurs saglabā izredzes arī sezonas kopvērtējumā pakāpties uz trešo pozīciju, no kuras viņu vēl šķir četri punkti.
Skeletonists Tomass Dukurs ceturtais Sanktmoricā, Martins pakāpjas uz 8.vietu
(papildināts)
Skeletonists Tomass Dukurs ceturtais Sanktmoricā, Martins pakāpjas uz 8.vietu (papildināts)
Tomass Dukurs piektdien Sanktmoricas trasē Šveicē ieguva 4.vietu Pasaules kausa posmā skeletonā, kas neveiksmīgi sākās viņa jaunākajam brālim Martinam Dukuram. Pēc dārgi maksājušas kļūdas pirmā brauciena starta ieskrējienā Martins tikko kvalificējās otrajam braucienam, ko aizvadīja veiksmīgi un summā pakāpās 12 pozīcijas augstāk uz 8.vietu.
VIDEO: Priedulēna atgriežas skeletonā ar 14.vietu Eiropas čempionātā
(papildināts)
VIDEO: Priedulēna atgriežas skeletonā ar 14.vietu Eiropas čempionātā (papildināts)
Pasaules kausa posmā Īglsas trasē Austrijā skeletonisti piektdien cīnās arī par Eiropas čempionāta godalgām, kuras nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ neizdevās sadalīt pirms nedēļas Kēnigszē, Vācijā. Dāmu konkurencē uz starta atgriezās arī Lelde Priedulēna, kura šajā sezonā debitēja 19. vietā Pasaules kausa ieskaitē, bet Eiropas čempionātā - 14. pozīcijā.
Jaunākie
Interesanti