Pasaules čempionāts bobslejā un skeletonā

PČ skeletonā. 2.brauciens vīriešiem. Dainis Dukurs - telefonintervija

Pasaules čempionāts bobslejā un skeletonā

Pasaules čempionāts bobslejā un skeletonā

PČ skeletonā. 2.brauciens vīriešiem.

VIDEO: Brāļi Dukuri pēc pirmās dienas pasaules čempionātā pirmajā trijniekā

Pasaules čempionāts bobslejā un skeletonā Kanādā, Vistleras trasē, turpinās. Ceturtdien aizvadīti pirmdie divi braucieni skeletonā kungu konkurencē. Ātrākais ir Martins Dukurs, bet Tomass Dukurs augstajā trešajā vietā. Sacensību turpinājums jau piektdien. 

M. Dukuram otrajā braucienā starta laiks 4,50 sekundes, kas bija labāks nekā pirmajā, un trases laiks 51,91 sekunde, kas ir jauns trases rekords. Divu braucienu summā Martins pārliecinošs līderis ar kopējo laiku minūte un 44,06 sekundes.

Martina Dukura otrais brauciens

Aiz Martina palika Ņikita Tregubovs, kurš divu braucienu summā no līdera atpaliek 0,37 sekundes.

T. Dukuram starts otrajā braucienā padevās mazliet ātrāk nekā pirmajā - 4,58 sekundes. Un arī brauciens padevās ātrāks - 52,18 sekundes, divu braucienu summā - minūte un 44,54 sekundes, kas deva trešo vietu. Pēc diviem braucieniem Tomass no Martina atpaliek 0,48 sekundes.

Tomasa Dukura otrais brauciens

M. Dukurs pirmajā braucienā uzrādīja labu starta laiku - 4,52 sekundes, bet trasi veica 52,15 sekundēs, kas arī bija ātrākais visā braucienā.

Martina Dukura pirmais brauciens

Tomasam Dukuram starts padevās lēnāks - 4,60 sekundes, taču braucienā viņš atpalika 0,21 sekundi no sava brāļa un ierindojās piektajā pozīcijā.

Tomasa Dukura pirmais brauciens

0,07 sekundes pirmajā braucienā no Martina atpalika vācietis Kristofers Grothers, ierindodamies otrajā vietā, bet Ņikita Tregubovs bija 0,11 sekundes lēnāks par M. Dukuru, pirmo braucienu noslēdzot trešajā pozīcijā.

Pirmais brauciens

Brāļu Dukuru treneris un tēvs Dainis telefonsarunā LTV pastāstīja, ka pirmajā braucienā Martinam bijušas nelielas kļūdiņas, bet Tomass pieļāvis nopietnu kļūdu 11. virāžā. Taču pēc diviem braucieniem abu brāļu sniegums ir labs. D. Dukurs gan atgādināja: “Nekas jau nav beidzies – viss vēl ir priekšā.”

Dainis Dukurs telefonintervijā

Čempionāta trešais brauciens piektdien plkst. 18.55, bet noslēdzošais - plkst. 20.40. Tiešraide LTV7 un REPLAY.lv.

Martins ir planētas titulētākais sportists, kurš par čempionu kronēts piecas reizes, arī pērn. Tomass uz goda pjedestāla pasaules čempionātā kāpis vienu reizi, pirms četriem gadiem izcīnot bronzu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Skeletons
Sports
Jaunākie
Interesanti