Panorāma

Panorāma

Panorāma

A. Gobzems piedāvās bezpartijisku valdību

LTV žurnālisti saņem «Žurnālistikas cerības» balvu

«Žurnālistikas cerības» balvas saņem 3 sabiedrisko mediju žurnālisti

Ceturtdien, 6. decembrī, Žurnālistikas konkursa konvents sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā pasniedza “Žurnālistikas cerības” balvas jauniem un talantīgiem Latvijas žurnālistiem. Šogad balvas saņēma arī trīs sabiedrisko mediju žurnālisti – Vita Anstrate, Justīne Savitska un Sergejs Gerasimovs, liecina konkursa rīkotāju paziņojums “Facebook”.  

Jau 25 gadus tiek pasniegtas balvas vairākas nominācijās: labākais jaunais TV, radio, laikraksta, žurnāla, ziņu aģentūras, portāla, foto žurnālists.

Šogad laureātu vidū:

  • Vita Anstrate, LTV Ziņu dienesta korespondente,
  • Justīne Savitska, Latvijas Radio Ziņu dienesta Multimediālā satura producente,
  • Sergejs Gerasimovs, LTV 7 žurnālists,
  • Agnija Antanoviča, ziņu aģentūras LETA žurnāliste,
  • Jolanta Plauka, laikraksta ''Diena'' Latvijas ziņu redaktore,
  • Santa Baumane, Vidzemes TV žurnāliste,
  • Aļona Borisova, radio ''Baltkom'' žurnāliste,  
  • Agrita Blumberga, laikraksta ''Talsu Vēstis'' žurnāliste.

 

Šogad konkurss "Žurnālistikas cerības" piedzīvo transformāciju, 2018. gadā ir izveidots Žurnālistikas konkursa konvents, kurā ir pārstāvēta Latvijas Universitāte, Biznesa augstskola ''Turība'', Vidzemes Augstskola, Latvijas Preses izdevēju asociācija, Latvijas Raidorganizāciju asociācija un Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome.  

Sergejs Gerasimovs ziņu dienestā strādā jau 11 gadus, darbu sāka kā korespondents, bet ikvakara ziņas krievu valodā šobrīd arī producē. Kolēģi viņu raksturo kā lielisku draugu ar labu humora izjūtu, bet, ja runa ir par darbu, Sergejs spēj būt arī ļoti nopietns, kritisks un godīgs pret kolēģiem.

Vita LTV Ziņu dienesta kolektīvam pievienojusies samērā nesen un iepriekš vairākus gadus veidoja ziņas Latvijas Radio. Kā vienu no nozīmīgākajiem Vitas darbiem var atzīmēt projektu “Sistēmas bērni”, kas atklāja patiesību par bērnu dzīvi Latvijas bērnunamos. Abi kolēģi par iegūto atzinību ir pateicīgi.

 “Patīkami ir tas, ka es, būdams žurnālists, esmu arī satura patērētājs, ne tikai veidotājs. Un tas nozīmē, ka sižeti, kas patīk pašam – viņi patīk arī citiem. Tas, protams, iepriecina. [..] Un priecē, ka, nostrādājot 11 gadus Latvijas Televīzijā, joprojām skaitos kā cerība!” pauda Sergejs Gerasimovs.

 “Tas mirklis bija īpašs, kad stāvējām priekšā, un teica – šeit sēž visi “Panorāmas” pamatakmeņi, visi tie cilvēki, kas te gadu gadiem ir strādājuši, un tajā brīdī es sapratu, ka arī es esmu daļiņa no vēstures un ka arī beidzot mans sapnis ir piepildījies, jo es salīdzinoši nesen šeit strādāju. Tas ir ļoti liels gods, ka esi pamanīts.  Man ir lieli projekti aiz muguras un ceru, ka vēl lielāki būs priekšā,” sacīja Vita Anstrate.

Balvas pasniegšana norisinājās bijušajā Latvijas Televīzijas studijā Āgenskalnā, kur vienlaikus uz atmiņu vakaru bija pulcējušies bijušie un esošie televīzijas darbinieki, kas pirms daudziem gadiem šajā vietā strādājuši.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti