Rīta Panorāma

Intervija ar tieslietu ministru Jāni Bordānu

Rīta Panorāma

Prezidents cer, ka ASV un ES tirdzniecības līgums stiprinās Latvijas kā tranzītvalsts lomu

Vjačeslavs Dombrovskis neredz citu politisko partiju, kurā darboties

Vjačeslavs Dombrovskis neredz citu politisko partiju, kurā darboties

"Es pagaidām neredzu nekādu citu politisku spēku, ar kuru es varētu saistīt savu nākotni. (..) Mana filozofija ir diezgan vienkārša, es cenšos darīt maksimāli no tā, ko es varu, neskatoties uz to, kādi ir reitingi. Pēc gada vēlētājiem būs jāpieņem lēmums, kuru no politiskajām partijām izvēlēties. Ja vēlētāji izvēlēsies par labu man vai Reformu partijai, mēs būsim gatavi strādāt tālāk. Ja nē, nu tad, lai strādā labākie," sacīja Dombrovskis.

Komentējot iespējamās izmaiņas RP, viņš atzina, ka tas ir normāls process, kad cilvēki izvērtē palikt politikā vai no tās aiziet.

"Notiek normāls process, kurā daži cilvēki saprot, ka viņiem politika ir pievilcīga arī kā nākotnes izvēle, un daži citi saprot, ka nē. Daži skatās arī uz to, kāda ir viņu atbildība, kāds ir atalgojuma līmenis politikā un valsts sektorā," komentēja RP pārstāvis.

TV3 raidījums "Nekā personīga" svētdien vēstīja, ka RP pārstāvis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis varētu mainīt partejisko piederību - viņš raugās uz "Vienotību", bet aiziešanu no politikas apsver ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

Pēc raidījuma vēstītā, RP pārstāvji turpina "pielaikot sev izdevīgākos glābšanas riņķus" – iekšlietu ministrs Kozlovskis raugās uz "Vienotību", ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs un izglītības ministrs Vjačeslavs Dombrovskis vēl svārstās. Par aiziešanu no politikas paziņojis vides un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs, un līdzīgu domu apsver arī ekonomikas ministrs Pavļuts, kurš ir RP virzīts ministrs šim amatam.

"Latvijas politiskā vide šodien ir zināmu pārmaiņu priekšā, kas ir ļoti grūti prognozējamas un tie nosacījumi, teikšu atklāti, ir nepievilcīgi," raidījumam sacīja Pavļuts.

Jau ziņots, ka Sprūdžs piektdien paziņoja, ka savu turpmāko profesionālo darbību nesaista ar politiku un, sākoties aktīvam 12.Saeimas priekšvēlēšanu ciklam, "saprotu, ka mana izpratne par mērķiem un paveicamajiem uzdevumiem ministra amatā aizvien vairāk atšķirsies no Reformu partijai nepieciešamā kursa". Amatu viņš plāno atstāt 1.decembrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti