Vizītē ieradies Polijas Seima priekšsēdētājs

Lai pārrunātu drošības un aizsardzības jautājumus, Rīgā ieradies Polijas parlamenta - Seima - priekšsēdētājs Mareks Kuhciņskis. 

Tiekoties ar Polijas kolēģi, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība) pateicās Marekam Kuhciņskim par viņa valsts ieguldījumu Latvijas drošības stiprināšanā.

Poļu lidmašīnas piedalās Baltijas gaisa telpas patrulēšanā un karavīri darbojas NATO starptautiskajā bataljonā. Polija ir gatava arī sūtīt savas armijas vienības uz Baltijas valstīm. Šobrīd galvenais uzdevums - īstenot NATO Varšavas samita lēmumus, tostarp sniedzot atbalstu sabiedroto klātbūtnes nodrošināšanai Baltijas valstīs un Polijā.  

Abu parlamentu vadītāji uzsvēra - ir svarīgi, lai visas dalībvalstis būtu saliedētas un vienotas jautājumos par Eiropas Savienības drošību un nākotni. Eiropas Savienībai arī nākotnē jāattīstās kā neatkarīgu valstu savienībai, un nepieciešams ātrāk risināt tādu kopīgo izaicinājumu kā migrācija.

Ceturtdien Polijas Seima priekšsēdētājs tiksies ar Ministru prezidentu Māri Kučinski un Latvijas poļu kopienas pārstāvjiem. Latvijas Kara muzejā atklās izstādi par Katiņas slaktiņu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti