Panorāma

Rosina noteikt kritērijus slēgtām pašvaldības domes sēdēm

Panorāma

Panorāma

Salas novads nevar izpildīt policijas prasību

Vardarbībā pret «Līkumu» bērniem vainoto iestādes vadītāju nevar atbrīvot no amata

Iestādes nosaukuma maiņa kļuvusi par iemeslu, kāpēc Salas novada pašvaldība nevar nodrošināt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja lēmuma izpildi par bijušajam bērnunama "Līkumi" vadītājam Jurim Boķim noteikto aizliegumu pildīt amata pienākumus, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".

Policija pagājušā nedēļā Salas novada pašvaldībai nosūtīja paziņojumu, ka Juris Boķis kriminālprocesā tiek turēts aizdomās par iespējamo vardarbību pret "Līkumu" bērniem un tāpēc lūdz viņam noteikt drošības līdzekli – aizliegumu pildīt bērnunama "Līkumi" direktora pienākumus.

Savukārt Salas novada pašvaldība Zemgales reģiona kriminālpolicijai atbildējusi, ka tāda bērnu nama "Līkumi" vairs nav – kopš 2016. gada 1. novembra šai iestādei mainīts tiesiskais statuss un nosaukums – tagad tas ir "Ģimenes atbalsta centrs “Saulstari"". Un, pamatojoties uz to, ka Boķis ir centra “Saulstari” vadītājs, pašvaldība nevarot izpildīt policijas prasību un liegt Boķim pildīt “Bāreņu nama “Līkumi”” direktora pienākumus.

Jau ziņots, ka Salas novada bijušā bāreņu nama "Līkumi" (tagad ģimenes atbalsta centrs "Saulstari") direktors Boķis atzīts par aizdomās turamo kriminālprocesā par iespējamu vardarbību pret bērniem un iespējamu valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu. Pats Boķis izmeklēšanai nepiekrīt un vardarbību pret bērniem arvien noliedz. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti