Uz Latvijas robežas pārtver pēdējos gados lielāko narkotiku kravu

Grebņevas robežkontroles punktā 16.septembrī aizturēts 1991.gadā dzimis vīrietis, kura automašīnā speciāli ierīkotā slēpnī konstatēts pēdējos gados lielākais narkotisko vielu daudzums - 145,3 kilogramu, informēja Valsts robežsardzē.

Svētdienas rītā robežsargiem, veicot kādas no Latvijas izbraucošās automašīnas pārbaudi, radās aizdomas par tajā izveidotu slēpni, kurā varētu tikt nelikumīgi pārvietoti neatļauti priekšmeti. Pēc robežsargu iniciatīvas "Volswagen Passat CC" tika novirzīts padziļinātas pārbaudes veikšanai.

Automašīnas vadītājs, 1991.gadā dzimušais Krievijas Federācijas pilsonis, kategoriski noliedza, ka būtu ierīkojis slēpni, lai pārvadātu neatļautus priekšmetus, taču sadarbībā ar muitas amatpersonām tika veikta automašīnas bagāžas nodalījuma grīdas demontāža un atklāts slēpnis, kurā likumsargi konstatēja vairākus brūnā polietilēna plēvē ietītus iepakojums.

Pārbaudot iepakojumus, tajos tika konstatēta tumšas krāsas cieta viela, savukārt veiktais eksprestests apliecināja, ka iepakojumos ir hašišs, kopumā 145,3 kilogrami.

Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policijas pārvalde pret 1991.gadā dzimušo vīrieti par nelikumīgu narkotisko vielu pārvietošanu pāri valsts robežai sākusi kriminālprocesu. 

Saskaņā ar Krimināllikumu, vīrietim par šādu noziedzīgu nodarījumu draud brīvības atņemšana uz laiku līdz 15 gadiem ar vai bez mantas konfiskācijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti