Ušakovs tiesā apstrīdējis Pūces lēmumu par viņa atstādināšanu no mēra amata

Atstādinātais Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ("Saskaņa") ir iesniedzis pieteikumu tiesā, apstrīdot vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces ("Attīstībai/Par") izdoto rīkojumu par viņa atstādināšanu no amata, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Domē norādīja, ka rīt, 7.maijā plkst.12.30 Rātsnama 220.kabinetā norisināsies preses brīfings, kurā Ušakovs kopā ar saviem advokātiem Viktoru Tihonovu un Gati Gailumu plašāk informēs medijus par notiekošo.

Kā ziņots, 5.aprīlī Pūce izdeva rīkojumu par Ušakova atstādināšanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas. Rīkojumā uzskaitīti vairāki Ušakova kā Rīgas mēra un kā pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" kapitāla daļu turētāja pārstāvja izdarīti pārkāpumi.

Ušakovs publiski paudis, ka Pūces rīcību uzskata par politisku un ir pārliecināts, ka visi pārmetumi tiesā būs apgāžami.

Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs patlaban ir Oļegs Burovs ("Gods kalpot Rīgai"), bet Rīgas vicemērs - Vadims Baraņņiks ("Saskaņa").

2 komentāri
Anonīms lietotājs 22614
Nez, vai Ušakovjūgendu arī izdzīs ielās atbalsta mītiņā? Gana no saimnieka devīgās rokas ēduši, tagad nāksies atstrādāt))
Anonīms lietotājs 22987
Tā jau ir, krievu zaglēnam ūdens jāduļķo.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti