Pusstundas laikā aizpilda vietas 39 atvērtajās vasaras nometnēs Rīgā

No ceturtdienas, 18. aprīļa, bērnus attālināti iespējams pieteikt Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu organizētajām atvērtajām nometnēm, un gandrīz visas vietas 39 piedāvātajās nometnēs aizpildītas jau pusstundas laikā kopš reģistrācijas atvēršanas, Latvijas Radio raidījumā "Pusdiena" informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas vadītājs Dmitrijs Zverevs.

Zverevs norādīja, ka kopumā vasarā Rīgas pašvaldības izglītības iestādes organizēs 182 nometnes, bet ceturtdien varēja pieteikties 39 atklātajām nometnēm, kurās vasarā piedalīties varēs vairāk nekā 1260 bērnu. Lai pieteiktu dalībai slēgtajās izglītības iestāžu nometnēs, bērnam vai jaunietim jābūt attiecīgās izglītības iestādes audzēknim.

"Šogad laikam ir uzstādīts absolūtais rekords, pirmā nometne aizpildījās trīs minūšu laikā.

Tehniski platforma strādā izcili, un process ritēja ļoti raiti. Gandrīz visas nometnes bija pilnas jau pusstundas laikā," norādīja Zverevs, skaidrojot, ka izveidots gan nometņu pamatdalībnieku sastāvs, gan arī rezervistu saraksts gadījumiem, kad bērns no pamatdalībnieku sastāva tomēr nevar piedalīties nometnē.

Pēc pieteikuma apstrādes attiecīgā iestāde sazināsies ar vecāku, lai vienotos par nepieciešamo dokumentu kārtošanu.

Vienlaikus Zverevs uzsvēra, ka šī gan nebija vienīgā reize, kad pieteikties nometnēm Rīgā: "Šī pieteikšanās bija tikai uz izglītības iestāžu rīkotajām atvērtajām nometnēm, priekšā vēl būs pieteikšanās pašvaldības līdzfinansētajām nevalstisko organizāciju (NVO) rīkotajām nometnēm."

Šobrīd tiek izvērtēti NVO nometņu pieteikumi, un bērnu pieteikšana šīm nometnēm varētu sākties maija vidū. 

Ar visu šīs vasaras aktuālo nometņu piedāvājumu bērnu vecāki var iepazīties Valsts Izglītības un satura centra mājaslapā nometnes.gov.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti