Panorāma

Bīstamais Covid-19 plosās ASV

Panorāma

Panorāma

Tukumā deg atkritumi

Tukumā paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks atkritumu apsaimniekošanas punktā

Sestdien pēcpusdienā Tukumā, Dienvidu ielā 1, izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas darbiniece Agrita Vītola.

Viņa pastāstīja, ka VUGD izsaukumu uz ugunsgrēku saņēmis plkst.16.23. Patlaban notikuma vietā strādā trīs autocisternas un 12 ugunsdzēsēji glābēji, kuriem steidzas pievienoties arī citi kolēģi. 

VUGD informē, ka Tukumā, kur ar atklātu liesmu deg sapresēti atkritumi, turpinās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka ierobežošana. VUGD dzēšanas darbiem patlaban piesaista papildu resursus.

Glābšanas darbu vadītājs Dainis Bērziņš Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka degšana notika apmēram 500-800 kvadrātmetru platībā ar lielu piedūmojumu un liesmām. Viņš uzsvēra, ka izdevās novērst degšanu nelielākā platībā angārā, kur arī glabājās atkritumi. Savukārt vēja virziens bija pateicīgs, lai dūmus nenestu uz pilsētas pusi.  

Agrita Vītola par ugunsgrēku TukumāKristaps Feldmanis

  Par aizdegšanās iemesliem informācija uzreiz nebija pieejama. Visticamāk, deg presēti atkritumi ar lielu plastmasas īpatsvaru. Valsts vides dienesta pārstāvji informēja, ka teritorijā neatradās bīstami vai ķīmiski atkritumi. 

  Plkst. 23.14 uguns izplatīšanos izdevās ierobežot - ugunsgrēks Tukumā tika lokalizēts, bet dzēšanas darbi turpinājās, vēstīja Latvijas Radio.

  Kā liecina Latvijas Televīzijas publicētais video mikroblogošanas vietnē "Twitter", neskatoties uz VUGD lūgumu netuvoties negadījuma vietai, uz ugunsgrēku ieradušies paskatīties vairāk nekā desmit cilvēki, vienlaikus neievērojot arī speciālistu norādes par distances ieturēšanu.

  Valsts policijā aģentūrai LETA sacīja, ka kārtības sargi dežūrē notikuma vietā un mudina cilvēkus nepulcēties ugunsgrēka tuvumā.

  Vītola aicināja Tukuma iedzīvotājus nedoties vērot ugunsgrēku un nevēdināt telpas.

  Kā noskaidroja aģentūra LETA, ugunsgrēks ir izcēlies SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "Piejūra"" teritorijā. Uzņēmuma valdes loceklis Ēriks Zaporožecs tikko ir ieradies ugunsgrēka vietā.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti