Tradicionālajā «Pīļu skrējienā» vāks naudu vīriešu veselības pārbaudēm reģionos

Atzīmējot Tēva dienu, svētdien, 10. septembrī, Rīgas kanālā norisināsies labdarības pasākums "Pīļu skrējiens", kas veltīts vīriešu veselības atbalstam. To jau piekto gadu rīko vīriešu organizācijas "Round Table" Latvijas klubs sadarbībā ar Rīgas Austrumu slimnīcu.

Tradicionālajā «Pīļu skrējienā» vāks naudu vīriešu veselības pārbaudēm reģionosMāra Rozenberga

  "Pīļu skrējienā" var piedalīties, ziedojot piecus eiro un iegūstot savu numuru kādai no gumijas pīlītēm, kas tiks peldinātas kanālā. Pērn akcijā izdevās savākt teju 2000 eiro un nodrošināt bezmaksas konsultācijas reģionos vairāk nekā simt vīriešiem.

  "Mēs paņēmām šo ideju pirms pieciem gadiem no "Round Table Luxembourg", kur šī tradīcija ar "Pīļu skrējienu" jau ir tik [populāra], ka piedalās 50 tūkstoši pīlīšu un balvā ir pat mašīna. Bet mēs ejam pamazām, soli pa solim. Atradām veiksmīgi sadarbību ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas atbalsta fondu, Latvijas urologiem.

  Gribam akcentēt, cik nopietnas tomēr ir šīs vīriešu veselības problēmas, ka vīrieši pārāk vēlu vēršas pie ārsta, ka vispār neiet… (..)

  Tā kā šis ir tāds amizants pasākums ar labu domu, jo pēc tam mēs šo saziedoto naudu novirzām vīriešu veselības pārbaudēm reģionos, kur speciālistu pieejamība ir zema, un kopā ar Austrumu slimnīcas urologiem veicam bezmaksas pieņemšanas," stāstīja "Round Table Latvija" prezidents Ģirts Liepiņš.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti