Teikā maskējušās personas no degvielas stacijas nozog naudas kasti

Naktī uz pirmdienu Rīgā, Teikas mikrorajonā, trīs vīrieši baltos kombinezonos, uzlaužot degvielas uzpildes stacijas automātu, nozaga naudas kasti, informēja Valsts policija.  

Saistībā ar notikušo policijā ir uzsākts kriminālprocess un šobrīd tiek pārbaudīta trīs konkrētu personu saistība ar notikušo.

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kuram ir informācija par personām, kuras, iespējams, izdarījušas šo noziegumu, vai arī jebkādas citas ziņas, kas var palīdzēt nozieguma atklāšanā. Informēt policiju iespējams pa tālruņa numuru 67085942 vai 110.

Ziņas par noziegumu policija saņēma naktī uz pirmdienu, 28. janvāri, pulksten 03.50. Iedzīvotāji zvanīja uz policijas tālruņa numuru 110 un informēja, ka degvielas uzpildes stacijā Rīgā, Teikā, skan signalizācija un trīs vīrieši baltos kombinezonos uzlauzuši degvielas uzpildes stacijas automātu, pie kura var norēķināties par degvielu.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes patruļpolicisti un Rīgas Teikas iecirkņa policisti, kuri konstatēja, ka no degvielas uzpildes stacijas automāta ir pazudusi naudas kaste.

Policisti uzsāka iespējamo vainīgo personu meklēšanu pa tuvāko apkārtni, tostarp mežu, kas atrodas blakus apzagtajai degvielas uzpildes stacijai.

Policija ir ieguvusi informāciju par trīs personu iespējamu saistību ar šo noziegumu un šobrīd to pārbauda.

Kopējā nozagtās naudas summa vēl tiek skaidrota.

Plašāku informāciju izmeklēšanas interesēs policija šobrīd nevar atklāt.

Valsts policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri uzreiz ziņoja policijai par noziegumu.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti