Svētdien uz Tīnūžu-Kokneses ceļa bojā gājis Latvijas labākais trīssoļlēcējs Kovaļovs

Traģiskajā avārijā, kas svētdien notika uz Tīnūžu-Kokneses ceļa, viens no trim bojā gājušajiem ir pēdējo gadu Latvijas labākais trīssoļlēcējs Pāvels Kovaļovs, liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

2009. gadā Kovaļovs Eiropas junioru čempionātā izcīnīja bronzas medaļu. Trīskārt viņš bijis Latvijas čempions trīssoļlēkšanā, ieskaitot uzvaru 2015. gada ziemas čempionātā. Kovaļovs veiksmīgi startējis 2013.gada Pasaules universiādē, kā arī Eiropas komandu čempionātos Latvijas komandas sastāvā.

Kovaļova personīgais rekords trīssoļlēkšanā bija 16,03 metri, un viņš ir viens no 16 Latvijas trīssoļlēcējiem, kuri lēkuši tālāk par 16 metriem.

Avārijā bojā gāja arī sportista sieva un pirms divarpus mēnešiem dzimusī abu meitenīte.

Jau ziņots, ka pie pagrieziena uz Lēdmani svētdien ap pieciem vakarā notika traģisks satiksmes negadījums ar vairākiem bojāgājušajiem - frontāla vieglās automašīnas sadursme ar smago automašīnu.

Latvijas Televīzijas raidījumam "Panorāma" Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis stāstīja, ka bojāgājušie ir 1990.gadā dzimis vīrietis, pie stūres sēdēja 1991.gadā dzimusi sieviete, kā arī automašīnā bija 2,5 mēnešus vecs bērns.

Aculiecinieki stāstījuši, ka transportlīdzekļa vadītājs iepriekš apdzinis vairākas automašīnas un braucis agresīvi.

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti