Sudrabas līdzgaitnieks Kūtris piekritis vēlēšanās startēt no ZZS saraksta

Saeimas deputāts Gunārs Kūtris, kurš šajā parlamenta sasaukumā pārstāvēja Ingunas Sudrabas partiju, "piekritis piedāvājumam" 13.Saeimas vēlēšanās kandidēt no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta, apliecināja pats politiķis.

Kūtris uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no partijas "No sirds Latvijai" (NSL). Vaicāts par iespēju iestāties kādā no ZZS veidojošajām partijām, politiķis norādīja, ka viņš ir pārdomās par to.

Deputāts piekritis kandidēt no ZZS saraksta, jo politiskā spēka programmā ir tās pašas vērtības, tajā skaitā konservatīvās, kuras viņš pārstāv, un atšķirības ir vien niansēs. Politiķis norādīja, - ja nākamajā sasaukumā ZZS veidos koalīciju un viņš tiks ievēlēts Saeimā, tad būs iespēja būtiskāk ietekmēt likumus "uz labo pusi".

Vaicāts par to, kā tālāk strādās līdz 12.Saeimas pilnvaru beigām, politiķis norādīja, ka parlamentā atbalstīs tās iniciatīvas, kuras atzīs par labām.

Kūtris piekritis kandidēt pēc ZZS valdes locekļa, Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētāja Edgara Tavara priekšlikuma. Tavars skaidroja, ka pirms Kūtra uzrunāšanas vērsies pie Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) un ZZS Saeimas frakcijas un Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa, kuri esot pozitīvi raudzījušies uz šādu iespēju.

Tavars norādīja, ka Kūtris esot paudis arī gatavību saistīt savu nākotni ar LZP.

Kūtris jau iepriekš bija norādījis, ka nekandidēs no NSL saraksta, norādot uz grūtībām realizēt kādas idejas, esot opozīcijā.

2 komentāri
Atis Rukšāns Rukšāns
ZZS = TSP. Saprotu tevi, jo nekam citam neesi derīgs, ja pat Sūdraba no
Andis Aizpurs
Gunār,Gunār! Ta Tu savau identitati nekad neatradīsi. Noteikti,ka ne ZZS. Esi taču pietiekoši pieredzejis jurists un ir laiks apkopojot pieredzi radīt savu " produktu" ,kaut ko jaunu tiesības,kadu jaunu tiesību institūtu,ko vislabak parzinatu,izprastu un būtu labakais! Nevajag to atlikt un izniekot laiku neauglīgās diskusijās.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti