Panorāma

Latvijā ievieš minimālās sociālās iemaksas

Panorāma

EM rosina atsevišķām nozarēm turpināt pabalstus un samazināt PVN

J. Stepaņenko izstājas no partijas «Likums un kārtība»

Stepaņenko un Švecova aiziet no Gobzema partijas «Likums un kārtība»

Pie frakcijām nepiederošā Saeimas deputāte Jūlija Stepaņenko paziņojusi, ka izbeidz savu dalību deputāta Alda Gobzema dibinātajā partijā "Likums un kārtība" un atkāpjas no valdes līdzpriekšsēdētājas amata. Neilgi pēc Stepaņenko paziņojuma arī pie frakcijām nepiederošā Saeimas deputāte Ļubova Švecova pavēstīja par izstāšanos no jaundibinātā politiskā spēka.

Stepaņenko paziņojumu publicēja savā "Facebook" profilā un savu lēmumu skaidroja ar to, ka viņas "pārstāvētās vērtības nav savienojamas ar kolēģa Alda Gobzema komunikācijas stilu ar partijas biedriem un dibinātājiem."

"Es nevēlos izlikties, kas viss ir kārtībā un regulāra cilvēkus aizvainojoša publiska komunikācija no mana kolēģa puses ir norma," viņa teica.

"Uzskatu, ka pastāv lieli šķēršļi to mērķu sasniegšanai, kurus no mums sagaida partijas biedri, dibinātāji un atbalstītāji," viņa norādīja un sacīja, ka turpinās strādāt, bet jau bez Gobzema.

Neilgi pēc Stepaņenko paziņojuma arī pie frakcijām nepiederošā Saeimas deputāte Ļubova Švecova, kura bija "Likums un kārtība" valdē, pavēstīja par izstāšanos no jaundibinātā politiskā spēka.

Savu lēmumu viņa pamatoja ar to, ka partijai pievienojās kopā ar Stepaņenko, tāpēc kopā ar viņu tagad arī izstājas.

Gobzems savā "Facebook" kontā savukārt skaidroja, ka Stepaņenko viņa partijai pievienojās pēdējā naktī kopā ar Sandri Toču un Švecovu. "Manuprāt, mēs šīs lomas pildījām ideāli – es nodrošinu partijas atpazīstamību un publisko tēlu, viņa atbildēja par atsevišķiem praktiskiem partijas darba jautājumiem. Mēs esam dažādi. Tas viss tā arī darbojās līdz šīs vasaras sākumam, kad par savas partijas dibināšanu paziņoja cits izbijis politiķis un turīgs uzņēmējs," norāda Gobzems.

Viņš ir pārliecināts, ka spēs atrast labus un cienīgus valdes locekļus Stepaņenko un arī Švecovas vietā. "Valdē būs man līdzīgi domājoši cilvēki," sola Gobzems.
 

Viņam esot pilnīga pārliecība, ka galvenais motīvs partijas pārstāvju demaršam bijusi vēlme pievienoties citam, vēl nedibinātam, politiskajam spēkam. "Tādam, ar kuru Stepaņenko saista senas profesionālas un ģimeniskas saites un acīmredzami saites, par kurām es nekad neuzzināšu," minēja Gobzems.

Stepaņenko savukārt noliedza, ka viņai palūgts pamest partiju.

“Man nācās diezgan ilgi pārdomāt šo lēmumu. Centos mūsu biedrus, mūsu atbalstītājus iedrošināt un skaidrot, ka viss būs kārtībā, bet vienā brīdī es sapratu, ka es jau pati vairs tam neticu. Problēma ir komunikācijas stilā. Tas jau vienā brīdī var prasīt par daudz spēka, kurš tika veltīts tieši komunikācijas nogludināšanai,” skaidroja Stepaņenko.

Jautāta par stāšanos kādā citā partijā, Stepaņenko norādīja, ka pagaidām vēlas ieturēt pauzi.

KONTEKTS:

Saeimas deputāts Aldis Gobzems šī gada sākumā savas jaunās partijas "Likums un kārtība" vadīšanai piesaistīja arī Stepaņenko, kura, savulaik izstājoties no "Saskaņas" Saeimas frakcijas, kļuva par pie frakcijām nepiederošu deputāti. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti