SAB šodien neatklās lēmumu par Brokas pielaidi valsts noslēpumam

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) piektdien neatklās, kādu lēmumu tas pieņēmis attiecībā uz tieslietu ministres Baibas Brokas (Nacionālā apvienība) atbilstību pielaidei valsts noslēpumam.

Kā Latvijas Radio pastāstīja SAB pārstāve Iveta Maura, iestādei lēmums ir jāpieņem līdz šis dienas beigām, taču sākumā plānots ar to iepazīstināt pašu Broku. Tāpēc šodien par to netiks sniegti komentāri.

"Satversmes aizsardzības birojam lēmums par pieeju valsts noslēpuma objektiem tieslietu ministrei ir jāpieņem, un tas tiks pieņemts līdz šodienas darba dienas beigām. Ņemot vērā to, ka personai ar Satversmes aizsardzības biroja vēstules saturu ir jāiepazīstas pašai, nevis jāuzzina tas no plašsaziņas līdzekļiem, komentārus par šo jautājumu birojs šobrīd nesniedz,” skaidroja Maura.

Broka amata pienākumus pilda jau kopš janvāra, un iespējas pielaidi piešķirt Brokai tiek vērtētas padziļināti.

Iepriekš LTV raidījums „Panorāmas” ziņoja, ka SAB rūpīgi izvērtē gan  Brokas kādreizējo sadarbību ar Ķemeru sanatorijas bijušo investoru "Ominasis Latvia", kā arī jautājumus par viņas pārstāvētās Nacionālās apvienības sponsoru ietekmi uz partijas pieņemtajiem lēmumiem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti