Rīgā CSDD tehniskās apskates nakti aicina ģimenes ar bērniem

Svētdien, 26.augustā, no pusdienas laika jau septīto reizi Rīgā notiks tehniskās apskates nakts, kurā autovadītāji var bez maksas pārbaudīt sava transportlīdzekļa tehnisko stāvokli.

Ceļu satiksmes un drošības direkcijas (CSDD) sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Ieva Bērziņa uz pasākumu aicina ierasties arī ģimenes ar bērniem, jo tajā nodrošinātas informatīvi-izglītojošas aktivitātes gan no Rīgas Motormuzeja, gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta.

CSDD sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Ieva Bērziņa Renarts Kirejevs

  “Jau par tradīciju kļuvis, ka augusta pēdējās nedēļas nogalē Rīgā tehniskās apskates stacijā notiek transportlīdzekļu tehniskās apskates nakts. Mēs transportlīdzekļu vadītājiem piedāvāsim bez maksas pārbaudīt savu transportlīdzekļu tehnisko stāvokli. Bet, ja cilvēks vēlēsies saņemt arī tehniskās apskates uzlīmi, viņam būs jāveic maksājumi,” stāsta Bērziņa.

  Šogad ir arī vairāki jauninājumi: “Pirmo reizi pasākums notiek brīvdienās, svētdienā. Pirmo reizi mēs strādājam nevis vairāk diennakts tumšajās stundās, bet vairāk diennakts gaišajās stundās – no plkst.12 līdz pusnaktij.”

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti