Rīgā autovadītāja uz ielas atrod no bērnudārza noklīdušu divgadnieku

Kāda autovadītāja pirmdien, 7.maijā, neilgi pēc plkst.11, Rīgā, braucot pa Duntes ielu, pamanīja pirmsskolas vecuma bērnu, kurš gāja pa ielu bez pieaugušo uzraudzības, liecina Rīgas pašvaldības policijas (RPP) informācija.

Sieviete nekavējoties izsaukusi RPP darbiniekus, kuri notikuma vietā sastapa gan policijas izsaucēju, gan divgadīgu meitenīti. Sieviete stāstījusi, ka, vadot transportlīdzekli, viņas uzmanību piesaistījusi maza meitenīte atstarojošajā vestē. Bērns viens pats gājis pa ietvi un gandrīz pakļuvis zem garāmbraucošā trolejbusa.

Pārrunu laikā pie likumsargiem apstājās kāda automašīna, no kuras izkāpa vīrietis un piesteidzās pie bērna. Vīrietis atklāja, ka, braucot garām, atpazinis meitu un apstājies. Savu atvasi kungs bija atstājis pirmsskolas izglītības iestādē un bija šokēts par to, ka viņa meita atrodas uz ielas bez uzraudzības.

Pēc sarunas ar kārtības sargiem tēvs zvanīja bērnudārza audzinātājām, kuras nebija pamanījušas bērna prombūtni.

Vīrietis ar atvasi pavadīts līdz pirmsskolas izglītības iestādei.

Bērnudārza vadība skaidrojusi, ka bērnus pieskatījušas trīs audzinātājas. Visi mazuļi esot bijuši atstarojošajās vestēs, kā arī turējušies pie pastaigas auklas. Arī, ierodoties rotaļu laukumā, visi bērni spēlējušies nožogotā teritorijā. Līdz ar to nebija skaidrs, kurā brīdī meitene pazudusi. No notikumā iesaistītajām audzinātājām pieņemtas liecības.

Savukārt bērna tēvs paskaidroja, ka iesniegumu policijai nevēlas rakstīt un ar atvasi dosies mājās. Tur arī ar sievu izlemšot par turpmāko rīcību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti