Prezidenta sargi – Militārā policija – svin 20.dzimšanas dienu

Militārā policija, kuras viens no uzdevumiem ir apsargāt Valsts prezidentu un svarīgus objektus, piemēram, Aizsardzības ministriju un Satversmes aizsardzības biroju, ceturtdien, 6.jūnijā, svin 20. gadadienu.

Dienestā strādā 500 militārie policisti, kuri ceturtdienas rītā pulcēsies pie Brīvības pieminekļa, lai svinētu savus svētkus. Militārās policijas komandieris pulkvedis Tālis Majors saka, viņa vadītie karavīri teju 15 gadus piedalās arī starptautiskajās operācijās.

Septiņi karavīri Militārās policijas 20. dzimšanas dienu svinēs Afganistānā, bet viens virsnieks - Mali. Majors aicina iedzīvotājus no rīta nākt pie Brīvības pieminekļa un vērot svētkus.

“Īstā dzimšanas diena Militārajai policijai ir 1.jūlijs, bet tāpēc, ka daudz dažādu pasākumu notiek, šogad svinēsim 6.jūlijā. Zīmīgi ir tas, ka ir ļoti tuvu Bruņoto spēku 98.gadadiena. Mums, vienībai, būs dubulti svētki,” stāsta Majors.

“Notiks svinīgs pasākums, manuprāt labs pasākums, es aicinātu arī rīdziniekus no rīta pirms darba, ja ir iespēja, piedalīties. Noliksim ziedus pie Brīvības pieminekļa, būs Bruņoto spēku orķestra defilē. Ja ir interese skatītājiem, tad, lūdzu, pulksten 9 pie Brīvības pieminekļa dalīties ar mums svētkos,” klāsta Majors.

Militārās policijas pārstāvis Tālis Majors par policijas 20.jubilejuZane Mače

  Svinīgs pasākums būs arī Militārās policijas bāzē Ezermalas ielā, Rīgā. Tajā piedalīsies Bruņoto spēku komandieris Leonīds Kalniņš, kā arī pārstāvji no Aizsardzības ministrijas un Valsts prezidenta kancelejas. Būs arī apbalvošanas ceremonijas.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti