Rīta Panorāma

Intervija ar Tomu Pastoru par ārpolitikas aktualitātēm

Rīta Panorāma

«Čaks. Pilsēta.Tamvajs» - dzejnieka Aleksandra Čaka dzīves pieturas

Intervija ar satiksmes ministru Tāli Linkaitu

Pie lidostas taksometrus uzmanīs Mārupes pašvaldības policija

Mārupes pašvaldības policijas ekipāža maksimuma stundās pie lidostas “Rīga” uzmanīs to, lai taksometru pakalpojumus sniegtu tikai uzņēmumi ar speciālām licences kartītēm.

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits (Jaunā konservatīvā partija) intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja, ka sadarbībā ar Mārupes domi tiek nodrošināta pašvaldības policijas ekipāža pie lidostas.

“Maksimuma stundās stāvēs un dzenās [taksometrus bez speciālām licences kartītēm],” sacīja Linkaits.

Policijas ekipāža darbu pie lidostas esot sākusi pirmdien, 24. septembrī. Pēc ministra domām, tas ir tikai laika jautājums, lai situāciju sakārtotu: “Domāju – tā ir pirmā nedēļa, kamēr tā prakse ieiesies un cilvēki, kuri mēģina noķert klientus, sapratīs, ka tas viņiem vairs nav izdevīgi, un dosies meklēt savus klientus kaut kur citur.”

KONTEKSTS:

Jaunie Ministru kabineta noteikumi paredz, ka no šī gada 15. septembra starptautiskās lidostas “Rīga” teritorijā ar ierobežotu piekļuvi varēs strādāt tikai tie pārvadātāji un taksometru kompānijas, kas nodrošinās Autopārvadājumu likumā noteiktās prasības un kuriem būs izsniegtas licences kartītes ar speciālu atzīmi. Šīs kartītes izsniedz Rīgas plānošanas reģions. 

Pirmajās dienās pēc jaunās kārtības stāšanās spēkā noteikumus izpildīja un atļaujas apkalpot lidostas pasažierus saņēma “Red Cab” un „Baltic Taxi”. Tomēr aizvien novērots, ka klientus "zvejo" arī taksometri bez speciālajām kartītēm.

Dati par aizvadīto gadu liecina, ka lidosta dienā vidēji apkalpo aptuveni 20 000 pasažieru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti