Rīta Panorāma

«Ulsiks»- Grāmata Natālijas un Ausmas Derkēvicu piemiņai

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar «Latvijas Valsts ceļi» pārstāvi Annu Kononovu

«Uzdrīksties uzvarēt!» - Jauniešiem par uzņēmējdarbību

Pazīstami uzņēmēji konferencē mēģinās iedvesmot skolēnus

Izstāžu hallē "Ķīpsala" Rīgā ceturtdien, 26. oktobrī, notiks uzņēmējdarbības iedvesmas konference skolēniem, ko rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un "Junior Achievement Latvija". Pasākuma mērķis ir iedvesmot skolēnus uzdrošināties izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā, iepazīstot pazīstamu Latvijas uzņēmēju pieredzes stāstus.

Pazīstami uzņēmēji konferencē mēģinās iedvesmot skolēnusMāra Rozenberga
Skolēni varēs apmeklēt arī dažādu iestāžu, uzņēmēju un augstskolu stendus un kopīgi veidot milzīgu grafiti sienu. Konference būs skatāma arī interneta tiešraidē. "Junior Achievement Latvija” valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns stāsta, ka konferencē pulcēsies 2500 skolēnu no visas Latvijas.

"Konferencē uzstāsies dažādi Latvijā pazīstami uzņēmēji un ne tikai, lai iedvesmotu dažādās tēmās. Mūsu konferences nosaukums ir „Uzdrīksties uzvarēt!”, un katrs no runātājiem stāstīs par savu uzdrīkstēšanos. Piemēram, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola stāstīs par uzdrīkstēšanos uzvarēt šahā un politikā.

Andris Rubīns no „DDB Latvija” stāstīs par uzdrīkstēšanos nebūt garlaicīgam, bet Normunds Bergs no „SAF Tehnika” stāstīs, kā uzdrīkstēties konkurēt 100 valstu tirgos. (..)

Konferences mērķis ir dot ikvienam skolēnam Latvijā iespēju iegūt motivāciju darīt tālāk lielas lietas – piedalīties skolēnu mācību uzņēmumu programmā, ēnu dienā, līderu programmā un tā tālāk," teica Krievāns.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti