Operatīvie dienesti vētras laikā strādās pastiprinātā režīmā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

„Sadales tīkls", gatavojoties prognozētājai vētrai, kas Latviju sasniegs šodien, 1.decembrī, mobilizē un pārbauda tehnikas vienības, kā arī gatavo brigādes pastiprinātam darbam gadījumā, ja elektrotīklā radīsies masveida bojājumi, lsm.lv informē uzņēmuma pārstāvji.

Operatīvie dienesti strādās pastiprinātā režīmā visu svētdienu un nakti uz pirmdienu, no savas puses darot visu, lai iedzīvotājiem netiktu traucēti pirmās Adventes svētki, sola "Sadales tīkla" pārstāvji, aicinot iedzīvotājus būt uzmanīgiem un ievērot pastiprinātas drošības prasības vētras laikā, īpaši atrodoties elektrolīniju tuvumā!

Atbilstoši Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozēm, svētdien, 1.decembrī un naktī uz pirmdienu, 2.decembri Latvijā gaidāma stipra vētra ar vēja brāzmām līdz 20-24 metriem sekundē.

Sākot no svētdienas "Sadales tīkla" elektrotīklu dispečeri, operatīvo izbraukumu brigāžu elektromontieri un reģionu tehniskā virziena personāls visā Latvijā strādās pastiprinātā režīmā, nodrošinot gatavību novērst iespējamos bojājumus un atjaunot elektroenerģijas piegādi klientiem.

„Sadales tīkls" brīdina iedzīvotājus, ka vētras laikā var lūzt koki un zari, pārraujot elektrolīniju vadus un radot bīstamas situācijas, kas apdraud iedzīvotāju dzīvību. Netuvoties elektroietaisēm, ja tajās ir iekārušies koki vai zari, vai zemē redzams norauts elektrolīniju vads, jo šāds iekārtu stāvoklis var apdraudēt iedzīvotāju dzīvību.

Iedzīvotāji, konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā, tiek aicināti rīkoties atbildīgi un nekavējoties ziņot, zvanot uz „Sadales tīkla" klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas tālruni 80200404.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti