No «KPV LV» biedru rindām varētu tikt izslēgts Gobzems

No partijas "KPV LV" biedru rindām jau rīt varētu tikt izslēgts Saeimas deputāts Aldis Gobzems. Ne viņš, ne partijas dibinātājs Artuss Kaimiņš sīkākus komentārus nesniedz.

Kaimiņš apstiprināja, ka lūgs partijas valdi lemt par šo jautājumu. Šonedēļ nepietika balsu, lai no Saeimas frakcijas izslēgtu Gobzemu un vēl četrus partijas biedrus, kuri balsoja pret valdības apstiprināšanu.

KONTEKSTS:

Advokāts Aldis Gobzems bijis klātesošs Artusa Kaimiņa politiskajā karjerā jau kopš tās pirmsākumiem, bet, kopš Gobzems pievienojās Kaimiņa dibinātajai partijai “KPV LV”, abi bijuši teju nešķirams tandēms. Taču pēc vēlēšanām Kaimiņš un Gobzems arvien biežāk pauda pretējus viedokļus.

Pērn decembrī partijas "KPV LV" Saeimas frakcijā pretrunas iezīmējās aizvien izteiktāk. Tolaik valdības veidošana bija uzticēta Aldim Gobzemam, bet Artuss Kaimiņš iebilda pret ieceri tajā iekļaut Zaļo un Zemnieku savienību. Taču vēl redzamākas nesaskaņas kļuva janvārī, kad tika rosināts Kaimiņu atcelt no frakcijas biedra amata. Viņam gan šo amatu izdevās saglabāt, septiņiem "KPV LV" deputātiem balsojot "par" un septiņiem "pret".

Turklāt Krišjāņa Kariņa ("Jaunā Vienotība") valdības tapšanas laikā pieci "KPV LV" deputāti pretēji pārējās frakcijas nostājai paziņoja, ka neatbalstīs šo valdību. Viņu vidū ir gan Gobzems, gan Didzis Šmits, kurš sākotnēji pretendēja uz ekonomikas ministra amatu Krišjāņa Kariņa Ministru kabinetā. Viņi paši negrasās partiju pamest, bet sadarbības līguma izpratnē nu ir opozīcija.

Tikmēr 23. janvārī īsi pirms Saeimas balsojuma par Kariņa valdību Kaimiņš un Gobzems runās no parlamenta tribīnes viens otram veltīja asus pārmetumus.

5 komentāri
Anonīms lietotājs 22792
Sākās raganu medības- kas nav ar mums, tas ir pret mums. šo teicienu bieži citēja staļins, lai dabūtu prom savus pretiniekus.
Zigfrida Kalatrida
SIA “Baltjūra – Serviss”, kuras sabiedrisko attiecību pārstāvis ir “KPV LV” politiķis, jaunievēlētais deputāts Didzis Šmits. ...........Didzis Šmits jau nu ir normals keeks, un taa sabattieciibu lietas ir kaa maza pumpa uz LIELA ORGANJIZMA .
Zigfrida Kalatrida
... bet, kopaa njemot - kiniic pa visiem 100 :)
Ingus Fridmanis
Tēviņu cīņa.
Sandra Anšica
Ko tur veel komenteet?! Par publisku deguna urbinaasjanu un taa satura konsumeesjanu! Nu kaa lai neizsleedz?!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti