«Nepaej garām» koncertā cer savākt līdzekļus 25 nometnēm

Sestdienas, 31. martā, vakarā Latvijas Televīzijas (LTV) tiešraidē būs skatāms labdarības akcijas „Nepaej garām” koncerts, ko televīzija un Latvijas Bērnu fonds Lieldienu un Ziemassvētku laikā rīko jau kopš 2009.gada.

Šogad akcijas mērķis ir vākt ziedojumus vasaras nometnēm bērniem ar īpašām vajadzībām no visas Latvijas. Koncertu caurvīs ģimenes tēma, un tajā muzicēs populāri mūziķi un aktieri – viņu vidū Sējānu un Kaukuļu ģimenes, brāļi Intars un Lauris Busuļi un daudzi citi.

Latvijas Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš par akciju un labdarības koncertu "Nepaej garām!"
00:00 / 00:56
Lejuplādēt
“Bērnu – invalīdu nometnes Latvijas Bērnu fonds organizē jau 27 gadus. Šādās nometnēs ir atpūtušies vairāk nekā 10 000 bērnu. Sākumā tās bija domātas bērniem ar īpašām vajadzībām. Šodien mēs taisām integrētās nometnes ar audžuģimenēm, ar bērniem, kas ir cietuši no vardarbības. Tā šiem bērniem ir ļoti vajadzīga lieta. Šīs nometnes ir plānotas pa visu valsti. Mēs būsim ļoti pateicīgi visiem ziedotājiem. Šajā akcijā, kas šodien būs ar LTV, mēs ceram piesaistīt naudas līdzekļus. Mēs gribētu 25 nometnes, taču līdzekļi ir 10 nometnēm,” stāsta Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš.

Paralēli priekšnesumiem varēs iepazīt ģimenes, kuru bērni jau piedalījušies nometnēs, un uzklausīt pedagogus, kuri tajās strādājuši.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti