Lucavsalā nedēļas nogalē būs satiksmes ierobežojumi festivāla «Positivus» dēļ

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Nedēļas nogalē, no 15. līdz 17. jūlijam, Rīgā norisināsies festivāls “Positivus,” kura laikā Lucavsalā tiks ieviesti vairāki satiksmes ierobežojumi, informēja Rīgas dome.

No otrdienas, 12. jūlija, plkst. 9.00 līdz otrdienas, 19. jūlija, plkst. 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu piekļūšana Lucavsalas laivu piestātnei.

Savukārt no ceturtdienas, 14. jūlija, plkst. 17.00 līdz svētdienas, 17. jūlija, plkst. 3.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvos transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām SIA “Positivus” izsniegtām atļaujām) Lucavsalas ielā, Laivu ielā (Lucavsalā), posmā aiz tirdzniecības centra “K Senukai” transportlīdzekļu stāvlaukuma, kā arī ceļā uz mazdārziņu teritoriju, pretī tirdzniecības centra “K Senukai” transportlīdzekļu stāvlaukumam.

No 14. jūlija plkst. 17.00 līdz 17. jūlija plkst. 3.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Lucavsalas publiskajā autostāvvietā un Lucavsalas ielas posmā no Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas apļa līdz Laivu ielai.

Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju nepieciešamības gadījumā ierobežos, regulēs vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi, izņemot sabiedrisko transportu, pasākuma norises vietā un tai piegulošajās ielās.

Tajā skaitā ierobežojumi varētu būt uz Salu tilta, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī un nobrauktuvēs uz Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas apli.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti