Panorāma

ES un Āzijas samits Milānā

Panorāma

Rīgas centrā grūst apdzīvota māja

LTV aicina L.Čigāni atsaukt nepatiesus apgalvojumus

LTV aicina Čigāni atsaukt nepatiesus apgalvojumus

Reaģējot uz Saeimas deputātes Lolitas Čigānes apgalvojumiem par to, ka LTV „Panorāmas” žurnāliste Madara Līcīte safabricējusi ziņu par Čigānes nepiemērotību izglītības un zinātnes ministra amatam un sarunu ar premjeri, Latvijas Televīzija aicina deputāti atsaukt šos apvainojumus un atvainoties. 

„Panorāma” ceturtdien informēja, ka premjere atteikusi Čigānei iespēju tikt virzītai izglītības ministres amatā. Čigāne vēlāk sociālajos rakstīja, ka šī ziņa esot safabricēta un premjere ar LTV žurnālisti vispār neesot runājusi.

LTV savukārt uzsver, ka minētajā sižetā netika apgalvots, ka žurnāliste šo informāciju būtu ieguvusi tiešā sarunā ar premjeri un ka par iemeslu būtu Čigānes nekompetence. Savukārt fakts, ka viņa ministres amatam netiks virzīta, Čigānei ceturtdien tika pateikts pēc frakcijas sēdes. Straujuma gan teicās konkrēti neatceramies sarunas saturu, bet „Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa piektdien apliecināja, ka bijusi saruna par negatīvo reakciju uz iespējamo Čigānes virzīšanu ministres amatam.

Āboltiņa arī aicina politiķus šajā laikā demonstrēt korektāku attieksmi gan vienam pret otru, gan pret žurnālistiem, kas dara savu darbu.

Savukārt LTV norāda, ka Čigānes izteikumi robežojas ar emocionālu aizvainojumu, kad medija vēstījums neatbilst personas privātajām interesēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti