Liepājā par speršanu mediķim un NMPD auto aiztur agresīvu vīrieti

Valsts policijā ir uzsākts administratīvais process par huligānismu un kriminālprocess par mantas bojāšanu pret kādu agresīvu vīrieti, kurš spēra Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķim un centās bojāt dienesta automašīnu, informēja Valsts policija.

Ceturtdien, 22. aprīlī, ap pulksten 17.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Lielajā ielā pie tirdzniecības centra kāds vīrietis traucēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekiem pildīt savus darba pienākumus – uzdevās huligāniski, spēra mediķiem un dienesta transportlīdzeklim.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas amatpersonas un Liepājas pašvaldības policisti. Tika noskaidrots, ka NMPD saņēma izsaukumu uz Liepāju, Lielo ielu, kur pie tirdzniecības centra ieejas gulēja vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, mediķi piegāja pie vīrieša un viņu pamodināja, pēc kā vīrietis kļuva agresīvs, necenzētiem vārdiem lamāja darbiniekus un spēra darbiniekiem ar kāju.

NMPD darbinieki iekāpa transportlīdzeklī un par notikušo informēja policiju. Vīrietis turpināja būt agresīvs, spļāva uz automašīnas pusi, ar kājām spēra pa automašīnu, savukārt ar dūrēm sita pa automašīnas priekšējo vējstiklu, pēc kā norāva logu tīrāmo slotiņu un aizskrēja prom uz tramvaja pieturas pusi.

Likumsargi ieguva vīrieša pazīmes. Pēc aptuveni pusstundas vīrieti aizturēja pie Liepājas autoostas un nogādāja Valsts policijā.

Valsts policijas Liepājas iecirkņa amatpersonas uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par huligānismu un kriminālprocesu par NMPD transportlīdzekļa bojāšanu. Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Vēl šonedēļ policija informēja, ka viņš strīda laikā ar savu mammu viņai iesita, kā rezultātā tika pieņemts lēmums par nošķiršanu. Tāpat viņš nepakļāvās policijas darbinieku likumīgām prasībām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti