Līdz aprīļa vidum darbdienās 47 vilcienu reisiem biļetes būs par 25% lētākas

No 14. oktobra līdz aprīļa vidum darbdienās 47 vilcienu reisiem biļetes būs par 25% lētākas. Ja biļetes tiks iegādātas „Pasažieru vilciena” mobilajā lietotnē vai mājaslapā, tiks piešķirta vēl 5% atlaide, kas piemērojama visām elektroniski iegādājamām biļetēm.

Agnese Līcīte par pasažieru vilcienu biļešu atlaidēmBaiba Kušķe

  "No šodienas un līdz pat pavasarim, 17. aprīlim, darba dienās, braucot ar vilcienu dienas vidū, proti, aptuveni no pulksten 10 līdz 15, vairākiem vilcienu reisiem, kopumā 47, būs biļetes par 25% lētākas. Šāda atlaide tiek piešķirta, lai aicinātu tos cilvēkus, kuru ikdiena varbūt nav ļoti saistīta ar noteiktu darba vai mācību laiku, izvēlēties braukt vilcienā dienas gaišajā laikā, kad ir mazāka pasažieru plūsma, gan arī izmantot šo iespēju iegādāties biļeti par ceturtdaļu lētāk.

  Pasažieru vilcienu kustību sarakstos varēs pamanīt, ka pie vairākiem reisiem ir zaļas krāsas zīmīte. Šī zīme apzīmē to, ka uz šo reisu biļete jums būs par 25% lētāka," stāsta „Pasažieru vilciena” pārstāve Agnese Līcīte.

  Jau vēstīts, ka, lai mudinātu pasažierus vēl aktīvāk izmantot iespēju vilcienu biļetes iegādāties elektroniski, visām vilcienu biļetēm, kuras iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs, sākot no 20. augusta, ir piemērota 5% atlaide.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti