No 20. augusta vilcienu e-biļetēm piemēros 5% atlaidi

Lai mudinātu pasažierus vēl aktīvāk izmantot iespēju vilcienu biļetes iegādāties elektroniski, visām vilcienu biļetēm, kuras tiks iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs, sākot no 20. augusta piemēros 5% atlaidi, paziņojumā medijiem informēja “Pasažieru vilciens”.

5% atlaidi piemēros visām vilcienu biļetēm, kuras šobrīd ir nopērkamas elektroniski – biļetei braucienam vienā virzienā, bagāžas biļetei,  kā arī tām biļetēm, kurām jau tiek piemērotas citas atlaides, tai skaitā 3+ Ģimenes biļetei ar 50% vai 90% atlaidi, biļetei turp un atpakaļ, un bagāžas biļetei turp un atpakaļ.

Veicinot e-biļešu tirdzniecības pieaugumu, uzņēmums paredz, ka mazināsies rindas pie “Pasažieru vilciena” biļešu kasēm un vienlaikus tiks optimizēti uzņēmuma izdevumi par vilciena biļešu tirdzniecību kasēs un vilcienos pie konduktoriem-kontrolieriem.

“Pasažieru vilciena” klienti arvien biežāk vilciena biļeti izvēlas iegādāties e-vidē, informēja uzņēmums. Arī 2019. gada septiņos mēnešos elektroniski iegādāto biļešu skaits turpināja pieaugt - “Pasažieru vilciena” mājaslapā, mobilajā lietotnē un izmantojot “Mobilly” ir nopirkti 1,06 miljoni vilcienu e-biļešu, kas ir par 63% vairāk nekā līdzvērtīgā periodā pērn. Šobrīd elektroniski tiek pārdoti 15% no kopējā vienreizējo biļešu apjoma, informēja “Pasažieru vilciens”.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti