Latvijas Reģionu apvienība pārtop par vienotu politisko partiju

Uzņēmumu reģistram reģistrējot Latvijas Reģionu apvienību (LRA) kā vienotu politisku organizāciju, ir noslēdzies LRA apvienošanās process, informēja apvienība.

No politisko partiju apvienības, kuru veidoja politiskās partijas “Reģionu alianse” un “Ogres novadam”, kā arī biedrības – sabiedrība “Centriskai Politikai”, “Latgolys Spāks” un “Liepājnieki” –, tā oficiāli pārtapusi vienotā politiskajā partijā.

Apvienošanās process sākās pagājušajā gadā, dalīborganizācijām pieņemot atbilstošus lēmumus biedru kopsapulcēs un veicot reorganizācijas procesu. Gala lēmumu par apvienošanos apvienības biedri pieņēma LRA svinīgajā kongresā pagājušā gada 22. augustā.

“Kopā, kā vienots politisks spēks, mēs daudz efektīvāk spēsim aizstāvēt mūsu vēlētāju intereses. Mūsu mērķi ir lieli – gan spēcīgs starts šī gada pašvaldību vēlēšanās, gan nopietna pārstāvniecība nākamajā Saeimā un valdībā,” norādīja LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns.

Partijas biedri arī aktīvi organizē jaunas LRA nodaļas Latvijas novados. Kā pirmā jau ir izveidota Salacgrīvas–Alojas–Limbažu nodaļa. Par tās vadītāju ievēlēts Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs.

Politisko partiju “Latvijas Reģionu apvienība” turpinās vadīt LRA valdes priekšsēdētājs un Rīgas vicemērs Edvards Smiltēns. LRA valdē strādās arī Liepājas mērs Jānis Vilnītis, Salacgrīvas mērs Dagnis Straubergs, Rūjienas mērs Guntis Gladkins, 12. Saeimas deputāts Juris Viļums, LRA Ogres komandas līderis Rūdolfs Kudļa, Ozolnieku novada iepriekšējais vadītājs Dainis Liepiņš un Babītes novada iepriekšējais vadītājs Andrejs Ence.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti