Panorāma

Brīdina par tālruņu viltus zvaniem

Panorāma

EM anulē OIK atļaujas divām Latgales koģenerācijas stacijām

Aptauja: strauji pieaudzis partijas KPV LV reitings

«KPV LV» ielaužas populārāko partiju trijniekā

Populārāko partiju trijniekā ir ielauzusies Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa vadītā partija "KPV LV", kas atbilstoši jaunākajiem sabiedriskās domas pētījuma centra SKDS datiem, ir ieguvusi 7 procentpunktus balsstiesīgo Latvijas iedzīvotāju atbalstu.

Pirmajā vietā kā allaž ir “Saskaņa” ar 21,4% procentpunktiem, savukārt otrie – Zaļo un Zemnieku savienība ar 12,4 procentpunktiem.

Partijai ''KPV LV'' seko Nacionālā apvienība (6,8 procentpunkti), “Attīstībai/Par” (4,4%), Jaunā konservatīvā partija (3,9) un “Jaunā Vienotība” (2,9).

Vislielāko kāpumu ir piedzīvojusi tieši "KPV LV", apsteidzot “Attīstībai/Par” un Nacionālo apvienību.

Vislielākais kritums ir ZZS, kas vēlētāju atbalstā zaudējusi 2 procentpunktus.

Atbilstoši SKDS vadītāja Arņa Kaktiņa teiktajam - ja līdz šim neizlēmušo balsis sadala proporcionāli, tad var teikt, ka droši Saeimā iekļūtu “Saskaņa”, ZZS, KPV LV un Nacionālā apvienība. Vēl 5% barjeru varētu pārvarēt “Attīstībai/Par”, Jaunā konservatīvā partija un “Jaunā Vienotība”.

Citām partijām cerības pārvarēt 5% robežu, lai iekļūtu Saeimā, izskatās mazākas.

Politologs Ivars Ījabs KPV LV popularitātes pieaugumu skaidro ar jūnija beigās notikušo Kaimiņa aizturēšanu. Tas ļāva viņam par sevi radīt upura tēlu un popularitātes kāpums šobrīd nav pārsteidzošs.

Viņš arī piebilst, ka līdz oktobra sākumam gaidāmajām vēlēšanām izšķirošas būs debates televīzijā, kā arī tam, "kurš kuru skaļāk pārbļaus", lai paliktu vēlētāju uzmanības centrā vienlaikus tiem neapnīkot.

 

10 komentāri
Anonīms lietotājs 24289
Meklēju kādu, kurš piedalās šajās aptaujās. Jo pats nekad neesmu piedalījies šajās aptaujās un nevienu nezinu, kurš piedalās. Ir interesanti vai mani nodokļi tiek vispār lietderīgi tērēti.
Artis Bērziņš
Anonīmais lietotāj,ar KNAB jau vēl nekas nav beidzies ! Jā,Valstī ir vajadzīgas pārmaiņas,bet to pirms KPV.LV ir teikuši tik daudzi...dalījuši banānus,gājuši ar karogu uz baznīcu,solījuši cīņu pret korupciju,7 treknus gadus . Kur ir tie visi solītāji un kur tā labklājība ? Un man gan neticās,ka no Gobzema un Kaimiņa var iznākt valstsvīri,skraidīt pa Saeimu ar kameru ir viens,bet uzņemties atbildību par Valsti ?
Anonīms lietotājs 24284
Kas notiktu, ja Kaimiņš reāli būtu pārkāpis šīs valsts likumus? Viņš būtu politiskais līķis!!! Ja pērkamie likumsargi Kaimiņam nevar neko sakarīgu inkriminēt, tad viņš starp latviešu partijniekiem ir "baltais zvirbulis", kas traucē ierasto dzīvi.
Zane Līvmane
Cik izmaksā socioloģiskā aptauja pie SKDS?
Kristine Legzdina
Šobrīd esmu otrās grupas invalīde ar 76 eiro lieliem ienākumiem ,partijas nāk un aiziet dzīve paiet bet atbildīgo ne par ko nav un arī nebūs
Anonīms lietotājs 17833
Uuuun lumpeņi turpinās ievēlēt populistus.
Valdis Bērziņš
Kaimiņš un Gobzems ir Latvijas Tramps un Žirinovskis - labs piedāvājums neko nejēdzošiem cirvjiem, kuri akli ticēs visām stulbībām, ko sarunās viņu politelki. Šie partiju reitingi ir ļoti neglaimojoša liecība par Latvijas vidējā vēlētāja intelektuālajām spējām un morāles latiņu.
Anonīms lietotājs 22483
Ja godīgi, daļa (es pat teiktu, ka liela) pašreizējās Saeimas deputātu, sava puse ministru un pat prezidents ir neglaimojošs Latvijas sabiedrības spogulis. Pie tā, ka nav par ko balsot, ka Kaimiņam un Saskaņai tik lieks atbalsts, varam vainot pašreizējās varas partijas. Par savu rīcību un tās sekām vajag domāt no pirmās dienas ministra vai deputāta krēslā, nevis sākt satraukties pusgadu pirms vēlēšanām. Vienotība, kas tā kā laikam sevi pieskaita pie gaišajiem tēliem, Āboltiņas personā mums arī pa 4 gadiem tādus šovus sarīkoja, ka to grūti aizmirst. Priekškars kritīs ar glanci. Rīgas pilī, kad Āboltiņai prezidents pasniegs vēstnieka akreditācijas rakstu. Ar to beigsies viņas politiskā karjera un viņas politiskais projekts "Vienotība". Bet Vienotības vēlētājs, kurš pagājušajā reizē domāja, ka balso par partiju, nevis grupējumu, tagad raustās starp PARu, NA, JKP un apsver iespēju pat par Kaimiņu, sak, ka nav, ta nav.
Anonīms lietotājs 13788
Artuss Kaimiņš netēlo nekādi upuri. Teātri spēlē KNAB, aizturot deputātu skandalozā kārtā! KPV LV nekur nav ielauzusies, bez tautas atbalsta nekas nebūtu, pie tam - neuzpirktas tautas liela atbalsta. Valstī ir vajadzīgas pārmaiņas, valstij jāsāk no paša sākuma, izmainot un likvidējot daudzas shēmas, nelikumibas, skandālus utt. Tas būs grūti, neies viegli, bet KPV LV ir uz pareizā ceļa. Mums jāsaglabā Latvija saviem bērniem,nevis saujiņai oligarhu un mafijas slānim, kam interesē tik sava kabata.
Edgars Vanags
Lai kaut ko mainītu tautai un valstij par labu,ir jābūt ne tikai populistam ,bet gan gudram politiķim.Un tie nožēlojamie sviedri!!! Tie liecina tikai par nožēlojamu vājumu organismā.Vājā organismā,vājš gars!!!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti