Konkurss uz Bērnu tiesību inspekcijas vadītāja amatu beidzies bez rezultāta

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) priekšnieka atlases komisija nolēmusi konkursu noslēgt bez rezultāta, paziņojumā medijiem informēja Labklājības ministrija.   

Atlases komisija, izvērtējot pretendentu iesniegtos dokumentus un atbilstību obligātajām prasībām, kā arī uzklausot motivāciju ieņemt šo amatu un redzējumu par iestādes darbības prioritātēm, pieņēma lēmumu nevirzīt nevienu no konkursa dalībniekiem uz VBTAI priekšnieka amatu.

Labklājības ministre Ramona Petraviča (“KPV LV”) atzina, ka viņai ir žēl, ka par konkursu bija tik maza interese un ka tas jābeidz bez rezultāta.

“Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija nodarbojas ar ļoti svarīgiem jautājumiem, bet vienlaikus tai ir ļoti nepieciešamas pārmaiņas, tostarp, lai turpinātu sākto bāriņtiesu reformu. No vienas puses, inspekcijas vadīšana ir specifisks darba virziens, bet no otras – ir skaidrs, ka būs jāīsteno nozīmīga pārveide,” pauda ministre.

KONTEKSTS:

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) vadītāja Marianna Dreja 28. februārī atstāja amatu. Viņa no darba aizgāja uz abpusējas vienošanās pamata.

Dreja par Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) priekšnieci apstiprināta 2018. gada 27. februārī. Pirms tam viņa bijusi Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Juridiskā departamenta direktore.  

Ministrija toreiz norādīja, ka Drejai ir ilggadēja pieredze valsts pārvaldē Labklājības ministrijas resorā, ļoti labas zināšanas jurisprudencē un personālvadībā, kā arī pārliecinošas komunikācijas un prezentācijas prasmes.  

Taču pērn rudenī publiski kļuva zināms par nokaitētām Drejas un VBTAI darbinieku attiecībām. Pēc LTV sižeta par nesaskaņām Dreja paņēma darbnespējas lapu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti