Koalīcijā varētu apsvērt «KPV LV» deputātes Liepiņas nomaiņu Pieprasījumu komisijas vadībā

Koalīcijas partijas tuvāko nedēļu laikā varētu izsvērt iespēju nomainīt Saeimas Pieprasījumu komisijas vadītāju. Šī brīža priekšsēdētāja Linda Liepiņa bija viena no pieciem partijas "KPV LV" deputātiem, kura nobalsoja pret Krišjāņa Kariņa valdību.

"KPV LV" Saeimas frakcija vēl nav pieņēmusi lēmumu par to, kādas attiecības uzturēs ar šo deputātu grupu. Tomēr pati Liepiņa pieļauj iespēju, ka varētu palikt ārpus frakcijas, un ir pārliecināta, ka tiks noņemta no komisijas priekšsēdētājas amata.

Linda Liepiņa
00:00 / 00:23
Lejuplādēt
"Kariņa kungs var vārdos teikt par šīs valdības citām vērtībām. Mēs šīs vērtības redzēsim tuvāko pāris nedēļu laikā. Šis, man liekas, parādīs, ka nekas nemainīsies. Garantēju, ka mani atcels no Pieprasījumu komisijas amata," teica Liepiņa.

 

Parlamentāro komisiju vadībā ir pārstāvēti arī opozīcijā esošie politiskie spēki.

Par iemeslu meklēt citu kandidātu Pieprasījumu komisijas vadībā kalpo Liepiņas darba stils, apgalvo apvienības "Attīstībai/Par!" līdzpriekšsēdētājs Juris Pūce.

Juris Pūce
00:00 / 00:19
Lejuplādēt
"Es domāju, šis jautājums noteikti koalīcijas ietvaros ir jāpārrunā. Nav nekādu problēmu, ka opozīcija vada komisiju, bet konkrēti Pieprasījumu komisija ir tā komisija, no kuras darba ir atkarīga valdības stabilitāte. Droši vien būtu lietderīgi, ka to vadītu pozīcijas deputāts. Man personīgi nebūtu nekādu iebildumu, ja to vadītu kāds cits "KPV LV" deputāts" teica Pūce.

 

Liepiņa vada Saeimas Pieprasījumu komisiju kopš 21.novembra, un šajā laikā tika atbalstīti vairāki pieprasījumi – finanšu, veselības un ekonomikas ministriem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti