Rīta intervija

Pašvaldību savienības padomniece Ināra Dundure par savienības veidoto izglītības pētījumu

Rīta intervija

Intervija ar bijušo Ukrainas prezidentu Viktoru Juščenko

Partijas "Vienotība" domes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par partijas nākotni

Kariņš: «Vienotībai» nopietni jāapsver starts Saeimas vēlēšanās kopā ar citu partiju

Pašeizējai koalīcijas partijai "Vienotība" būtu nopietni jāizvērtē iespēja nākamajās Saeimas vēlēšanās startēt kopā ar citu politisko spēku. To intervijā Latvijas Radio raidījumā "Labrīt" atzina partijas domes priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš.

Kariņš intervijā atzina, ka "Vienotībai" "palīdzējuši paklupt" gan politiskie konkurenti, gan arī iekšējās nesaskaņas partijā. Partija sākusi "dreifēt", kad Latvijas Ministru prezidenta amatu pameta Valdis Dombrovskis, kurš tagad ir Eiropas Komisijas viceprezidenta amatā.

"Viņš noteica galveno kursu un saturu," atzina Kariņš, piebilstot, ka "Vienotībai" Dombrovska personā bijis skaidrs redzējums, kā iziet no tobrīd valstī valdošās krīzes. Pēc tam, kad Dombrovskis devās darba gaitās uz Briseli, pieklusa balsis uzņēmējdarbības veicināšana atbalstam, kam jābūt vienai no "Vienotības" prioritātēm līdztekus nopietnai nodokļu sistēmas reformai.

"Vienotības" mērķis esot atgūt savu stabilitāti un nākt klajā ar skaidru piedāvājumu. Otrs – uzrunāt citus politiskos spēkus par to, vai iespējams atrast kopīgu valodu un vai iespējams strādāt kopā. Jautāts, vai "Vienotība" ir apsvērusi iespēju startēt Saeimas vēlēšanās ar kādu citu partiju, Kariņš atzina: "Es domāju, ka tas ir nopietni jāskatās – uz to iespēju (..)".

Kā ziņots, pēdējie partiju reitingi liecina, ka partijas "Vienotība" popularitāte turpina kristies. Nākamās Saeimas vēlēšanas paredzētas 2018. gada rudenī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti