Jūnijā apmeklētāko portālu trijnieks – nemainīgs

Jūnijā apmeklētāko Latvijas portālu topa trijnieks no visām ierīcēm paliek nemainīgs – pirmajā vietā ierindojas delfi.lv, otrajā inbox.lv, bet trešajā – tvnet.lv, liecina  starptautiskā interneta pētījumu uzņēmuma “Gemius” Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu Top 20 jūnijā, kas veidots, balstoties uz jaunieviesto un starptautiski godalgoto “Overnight” un BPS (Behavioral Panel Synthesis) metodoloģiju.

Kopējās statistikas Top 3 jūnijā no visām platformām, t.i., no datoriem un mobilajām ierīcēm kopā, ir attiecīgi interneta ziņu portāls delfi.lv ar 784 000 apmeklētāju, multifunkcionālais portāls inbox.lv ar 778 000 apmeklētāju un ziņu portāls tvnet.lv ar 607 000 apmeklētāju.

Topa ceturtajā vietā no visām platformām ir ziņu un izklaides portāls skaties.lv ar 455 000 apmeklētāju, bet Top5 noslēdz ziņu portāls jauns.lv ar 451 000 apmeklētāju lielu auditoriju jūnijā.

Topa sesto vietu apmeklējumos no visām platformām kopā ieņem ziņu portāls la.lv ar 428 000 lietotāju, kam seko ziņu portāls lsm.lv ar 387 000 apmeklētāju.

Astotajā vietā ierindojas tiešsaistes sociālā tīmekļa vietne draugiem.lv ar 380 000 lietotāju, bet devītajā vietā ir uzziņu portāls 1188.lv ar 367 000 apmeklētāju. Jūnija Top 10 noslēdz ziņu portāls nra.lv ar 326 000 apmeklētāju no visām platformām.

“Gemius” ir ieviesis starptautiski atzītās “Overnight” un BPS jeb “Behavioral Panel Synthesis” metodoloģijas, lai pielāgotos aizvien pieaugošajām un mainīgajām interneta lietotāju tendencēm. Šīs metodoloģijas ļauj noteikt iepriekšējās dienas, nedēļas un mēneša datus par Latvijas interneta tirgu, vietņu pārklāšanos dažādās platformās, kā arī Latvijas interneta lietotāju sociāli demogrāfisko profilu.  

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti