JKP aicina partijas nesadarboties ar «Saskaņu», GKR un LKS

Jaunās konservatīvās partija (JKP) aicina koalīcijas partijas parakstīt memorandu par nesadarbošanos ar “Saskaņu”, “Gods kalpot Rīgai” (GKR) un Latvijas Krievu savienību (LKS), informēja JKP.

Paziņojumā medijiem JKP norāda uz “visu Rīgas domes koalīcijas partiju īstenoto ilgstošu sistēmisko korupciju un nesaimniecisko darbību”. Partija saskata kaitējumu galvaspilsētai un valstij, sadarbojoties ar politiskajiem spēkiem, kuru “darbība var vājināt Latvijas suverenitāti un demokrātiju, kā arī radīt korupcijas riskus pašvaldības pārvaldē”.

Tāpēc JKP aicina partiju apvienību “Attīstībai/Par!”, partiju “Progresīvie”, Nacionālo apvienību un “Jauno Vienotību” parakstīt memorandu par nesadarbošanos ar vairākiem politiskajiem spēkiem. Memorands paredz, ka puses, kas to parakstījušas, apņemas nesadarboties un neveidot koalīciju ar partijām “Saskaņa”, “Gods kalpot Rīgai” un Latvijas Krievu savienību.

Memorandā esot minēts, ka visi koalīcijas deputāti ir līdzvainīgi korupcijas sekmēšanā, jo ar savu balsojumu atbalstījuši šīs shēmas. Memorands arī paredz, ka to parakstījušie politiskie spēki īstenos risinājumus, kas liegs noslepenot informāciju, kas saistīta ar valsts, pašvaldību un to kapitālsabiedrību un nodibinājumu līdzekļu izlietojumu, tādējādi mazinot korupcijas riskus publiskajos iepirkumos.

Partija ceturtdien, 20.februārī, ar sagatavoto memorandu vērsusies pie potenciālajiem sadarbības partneriem un cer, ka visas uzrunātās puses piekritīs parakstīt vienošanos un pēc ievēlēšanas domē arī pildīs apņemšanos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti